Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook (/Temat-Pytanie-do-wszystkich-ktorzy-korzystaja-z-Facebook-150553)



Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - koneser00 - 03-09-2017 18:37

Moi drodzy zastanawiam się podczas zakładania nowego konta kiedy Facebook uznaje wasze konto jakie w miarę aktywne, jakie akcje trzeba wg was wykonać ?. Oczywiście mowa tylko i wyłącznie o koncie nowym nie żadnym stażowym.


RE: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - marcel_kk - 03-09-2017 20:48

Nie znasz dnia ani godziny kiedy wyskoczy weryfikacja a chwile później "Konto dezaktywowane"
Po tych nowych akcjach Facebooka nikt Ci nie odpowie sensownie, bo to co się dzieje nie ma żadnych ram i reguł.


RE: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - MESWEB - 03-09-2017 20:58

Blokada jest zapewne po nie dodaniu numeru telefonu.
Mogę stworzyć takie konto dla Ciebie na podany przez Ciebie e-mail. Konto będzie zweryfikowane numerem telefonu.
Co do ceny to się dogadamy.


RE: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - koneser00 - 03-09-2017 21:59

(03-09-2017 20:58)MESWEB napisał(a):  Blokada jest zapewne po nie dodaniu numeru telefonu.
Mogę stworzyć takie konto dla Ciebie na podany przez Ciebie e-mail. Konto będzie zweryfikowane numerem telefonu.
Co do ceny to się dogadamy.

Nie zrozumieliście pytania ja się pytam o to kiedy FB uznaje nasz profil za aktywny a nie kiedy sa blokady.


RE: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - darecki9696 - 04-09-2017 09:41

Aktywny pewnie odrazu po weryfikacji ?A serio to nikt tego nie wie wszystko pewnie zależy od tego jak użytkujesz ten profil .


RE: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - jarekxD - 04-09-2017 10:01

Według mnie pytanie kompletnie bez sensu. Konto jest uznawane za aktywne, jeżeli jest aktywne Idea


RE: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - P1T3K - 04-09-2017 11:50

Wiem, że pytanie inne, ale odniosę się do blokad. Z tego co widzę, jeśli macie weryfikację np by wysłać im zdjęcia dowodu itd. to nie warto od razu skreślać konta. U mnie o dziwo, co już kiedyś wspomniałem zdarzyło się kilka razy tak, że jeśli nie odblokowałem konta dowodem - to po jakimś czasie opcje weryfikacji się zmieniały np były dostępne 2 opcje np. - dowód, logowanie z używanej przeglądarki - a po jakimś tygodniu, gdy znów sprawdziłem, dodali opcję - podaj datę urodzenia - i już konto odblokowane. Raz było tak, że miałem weryfikację, nic nie zrobiłem, a po miesiącu normalnie się zalogowałem na konto - weryfikacja znikła. Fakt, kilka kont dezaktywowali, ale gdzie leciał spam lub było jedno zdjęcie profilowe. Nie wiem od czego to zależy, wiem, że mam na tych kontach dodane konto stażowe w znajomych. Być może dlatego, ale przeważnie udaje mi się odblokowywać konta w inny sposób niż weryfikacja zdjęciowa/dowód.


RE: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - karo1919 - 13-09-2017 13:58

Weryfikacji na numer konta jeszcze nie miałam, to dosyć ciekawe. Za to miałam na oznaczenie swoich komentarzy. Co ten facebook wyczynia to matko i córko.
A że pytanie bez sensu.. no nie zgodzę się Wink czasem aktywne konto jest blokowane bez żadnej podstawy, a konto z którego się nie korzysta twardo się trzyma.


RE: Pytanie do wszystkich którzy korzystają z Facebook - Lujeq - 13-09-2017 21:59

nie polecam ogółem reklamowania leadów na facebooku itp bardzo czesto bany leca, a stracic konto z 5k znajomych ktore juz troche cos warte jest to glupio jesli chodzi o leady Smile