Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Twoja bieżąca sesja wygasła przy wer. telefonicznej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - Twoja bieżąca sesja wygasła przy wer. telefonicznej (/Temat-Facebook-Twoja-biezaca-sesja-wygasla-przy-wer-telefonicznej-150541)



Facebook - Twoja bieżąca sesja wygasła przy wer. telefonicznej - Soplica - 03-09-2017 13:34

Witam, mam taki problem. Otóż, gdy wyskoczy mi na jakimś koncie weryfikacja telefoniczna to po wylogowaniu z konta nie mogę już dodać tego numeru.

Wyskakuję, że sesja wygasła:

[Obrazek: distepng_qhwsrxw.png]


RE: Facebook - Twoja bieżąca sesja wygasła przy wer. telefonicznej - karo1919 - 19-09-2017 13:45

A próbowaleś takiej prostej metody zmiany przeglądarki albo zalogowania się przez okno incognito?


RE: Facebook - Twoja bieżąca sesja wygasła przy wer. telefonicznej - Soplica - 19-09-2017 20:06

(19-09-2017 13:45)karo1919 napisał(a):  A próbowaleś takiej prostej metody zmiany przeglądarki albo zalogowania się przez okno incognito?

Już dawno znalazłem rozwiązanie, oczywiste jest że zawsze takie rzeczy sprawdzam na innej przeglądarce.


RE: Facebook - Twoja bieżąca sesja wygasła przy wer. telefonicznej - mysc - 20-09-2017 10:53

W razie gdyby ktoś jeszcze miał ten sam problem - znika po ponownej próbie weryfikacji poprzez wersję mobilną: m.facebook.com Smile