Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia (/Temat-Pasywne-400-na-miesiac-dziennik-lenia-150540)

Strony: 1 2


Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - khryme - 03-09-2017 12:46

Witajcie!
Nazywam się Dawid, mam 19 lat, uczęszczam do trzeciej klasy technikum na profil Organizacji Reklamy (rocznikowo do czwartej Jerk)
Interesuje się zarabianiem przez internet od 2012 roku, oczywiscie nie zawsze mialem zapał. Moje chęci zaczęły się w 2015 roku, zarabiałem wtedy pasywnie na CPA osiągając przez kilka miesięcy kwoty zbliżone do $400, i nie oczekiwałem więcej. Stety lub niestety, moja strona dostała filtra, dochodów zero, więc zrobiłem roczną przerwę.
Powróciłem na początku tego roku ze słomianym zapałem, kwoty które aktualnie zarabiam to ledwo 1/4 dochodów sprzed dwóch lat, lecz zamierzam dążyć do tego, by się to zmieniło.
Z natury jestem bardzo leniwy Big Grin przy samym pisaniu postów ziewam, a na myśl, że muszę takowy napisać, chcę umrzeć, a to tylko 300 słów facepalm
Mój cel? Pasywne $400/mies

Zarabiam w serwisie CPAgrip, lecz wczoraj spróbowałem z OGads, i podpiąłem pod niego jedną niszę. Jeśli do jutra liczba pobrań z OGads przewyższy tą z CPAgrip, zmieniam sieć.
I to tyle Smile
Ps. Jeśli ktokolwiek zamierza wybrać się na profil Organizacja reklamy z myślą, że dowie się czegoś przydatnego co pomoże w zarabianiu przez internet, zawiedzie się Big Grin


[Obrazek: Capture.png]


RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - Halavandrel - 03-09-2017 14:28

Powodzenia, będę obserwować.


RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - luka600 - 03-09-2017 15:37

3mam kciuki impreza


RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - khryme - 03-09-2017 17:27

Dzieki wam Smile

Dzien 1 - 9/3/2017

Dzien sie jeszcze nie skonczyl, ale juz moge powiedziec swoje zdanie.
OGads ma bardzo dobra konwersje, zapewne przez darmowe oferty, ale za to ma strasznie male stawki.
Poczekam jeszcze do nocy, moze cos sie poprawi, ale na aktualny stan wracam do CPAgrip.

Dodatkowo zalozylem 3 dni temu nowa domene na nowa nisze. Zero promowania, zero czegokolwiek, tylko jeden post. I tym sposobem znalazlem sie na pierwszym miejscu w przegladarce yahoo pod dwoma frazami, dzieki samej domenie Tongue (szkoda ze nie w Google Sad )

Dzisiejsze zarobki: $1.84 OGads
$4.54 CPAgrip
Liczba pobrań: 6



RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - Fr0shArczi - 04-09-2017 13:08

Będę obserwował Big Grin


RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - khryme - 04-09-2017 20:28

Dzien 2 - 9/4/2017

Dzisiaj przerobilem szablon strony, i cos mnie podkusilo jednak do OGads z powodu ilosci leadów oraz Captcha Lockera, którego CPAgrip nie ma.
Dzisiejsze zarobki:
OGAds - $3.00
Leady - 10



RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - khryme - 05-09-2017 22:05

Dzien 3 - 9/5/2017

Dzisiaj napisałem dwa posty i ulepszyłem szatę graficzną, dodałem nowe przyciski w menu prowadzące do "oficjalnych twórców" mojej niszy, by zwiększyć wiarygodność strony Jerk2

Zarobki:
OGads - $2.06
Konwersja: 6


RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - khryme - 25-09-2017 09:19

Mialem przerwe w pisaniu postow w tym dzienniku, ale to nie znaczy, ze nic nie robilem.
Od momentu napisania ostatniego posta:
Napisalem 21 postów na dwóch blogach,
Zarobiłem:
35.36 dolarów na CPA GRIP, 13 LEADÓW
49,16 Dolarów na OGads, 120 LEADÓW
Dodam, że nie bawię się w żadne SEO, żadne promowanie, piszę po prostu posty, cały ruch mam z google.

Wczoraj postanowiłem przenieść stare nisze spowrotem na CPAGrip, i zobaczyć co się stanie.


RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - danielek654 - 27-09-2017 14:18

Hej z jakim tematem związana jest twoja nisza? Jakiej długości teksty piszesz? Rozumiem, że po angielsku tak? I do tego jaka końcówkę ma domena?


RE: Pasywne $400 na miesiąc - dziennik lenia - khryme - 29-09-2017 13:42

(27-09-2017 14:18)danielek654 napisał(a):  Hej z jakim tematem związana jest twoja nisza? Jakiej długości teksty piszesz? Rozumiem, że po angielsku tak? I do tego jaka końcówkę ma domena?

Moja nisza to gry, teksty min. 300 słow po angielsku, domena globalna