Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perinstallbucks.com - Ktoś jeszcze tu działa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Perinstallbucks.com - Ktoś jeszcze tu działa? (/Temat-Perinstallbucks-com-Ktos-jeszcze-tu-dziala-150533)



Perinstallbucks.com - Ktoś jeszcze tu działa? - Soplica - 02-09-2017 21:58

Witam, zastanawiam się nad popróbowaniem swoich sił w PPI, dlatego chciałbym zapytać czy ktoś jeszcze działa z tym serwisem. Jest on wypłacalny?


RE: Perinstallbucks.com - Ktoś jeszcze tu działa? - Rich - 11-10-2017 01:42

Działa nadal, tylko że ma teraz niskie stawki.


RE: Perinstallbucks.com - Ktoś jeszcze tu działa? - full2000 - 30-08-2018 15:41

No właśnie problem w tym, że od jakiegoś (całkiem długiego) czasu pib wypłacalny nie jest. Zresztą już długi czas polecałem zmianę na cinstaller i to dość dobitnie. Skończyłem z pib wtedy kiedy tylko dowiedziałem się, że mają duży związek z Rumunią etc. Nie chcę tutaj pisać o środowisku z lekko "mafijnym" zabarwieniem, w jakim się obracałem, pewne rzeczy da się wydedukować. Na tamte czasy strona jeszcze funkcjonowała jak gdyby nigdy nic. Na pewno bym informował o upadku, już kilka dobrych lat promuję cinstaller, do znudzenia pisałem o nich bo w jakimś stopniu znam admina + nie padli tyle lat i nic nie zapowiada się na upadek, wręcz przeciwnie. Solidność przede wszystkim. Jaki serwis "subowy" tyle wytrzymał? No właśnie. Moim zdaniem nadal warto uderzyć w cinstaller ale w długoterminowej perspektywie a nie dorób dolara od zaraz...


RE: Perinstallbucks.com - Ktoś jeszcze tu działa? - DawidJ1906 - 30-08-2018 18:21

Również polecam Cinstaller aczkolwiek muszę się jeszcze poduczyć w tym kierunku Jerk2


RE: Perinstallbucks.com - Ktoś jeszcze tu działa? - full2000 - 01-09-2018 17:31

(30-08-2018 18:21)DawidJ1906 napisał(a):  Również polecam Cinstaller aczkolwiek muszę się jeszcze poduczyć w tym kierunku Jerk2

Spoko, jak byś potrzebował pomocy to zapraszam do mnie na pw Smile


Perinstallbucks.com - Ktoś jeszcze tu działa? - Hybrid1990 - 28-05-2021 17:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.