Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spamowanie na głównym koncie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Spamowanie na głównym koncie (/Temat-Spamowanie-na-glownym-koncie-150529)



Spamowanie na głównym koncie - Soplica - 02-09-2017 18:31

Witam, czy ma ktoś jakieś dobre rady jak spamować na głównym koncie prowadzonym w sposób naturalny? - Kiedyś było spoko a teraz to jest masakra jakaś. Ciągle wywala mi te mechanizmy zabezpieczające a potem blokada na 24h. Ja wiem, że ostatnio facebook coraz gorzej się ma jeśli chodzi o spam, ale słyszałem że postowanie za pomocą botów jest bezpieczniejsze, czy to prawda?

Jak mnie odblokują spróbuję też czyścić ciasteczka i popróbuję na trybie incognito coś podziałać.

Interesuję mnie, żeby dziennie gdzieś z 50 postów walnąć bo teraz po około 30 postach mam blokadę ;s


RE: Spamowanie na głównym koncie - marcel_kk - 02-09-2017 19:52

Mam dla Ciebie złą wiadomość, od pewnego czasu facebook dezaktywuje realne konta za recydywę spamem. Już kilka osób się zdziwiło jak postradali stażowe konta zweryfikowane dowodem i legitymacją.