Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początkujący w temacie zarabiania internetowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początkujący w temacie zarabiania internetowego (/Temat-Poczatkujacy-w-temacie-zarabiania-internetowego-150494)

Strony: 1 2


Początkujący w temacie zarabiania internetowego - tettmeier - 01-09-2017 11:17

Dzień dobry!

Mam na imię Bartek i jestem kompletnie zielony w zarabianiu ale wiecie co? Postanowiłem zrobić dziennik po to, abyście dawali jakieś rady, coś co wiecie z doświadczenia w zarabianiu i może przydać się młokosom, a Was nie kosztuje. Ja mam 22 lata i forum obserwuję od dawna jednak ogrom wiadomości, haseł, poradników jest dla mnie nie do przeczytania choć staram się. Postanowiłem zacząć bez inwestycji a pieniądze które zarobię, zainwestować w coś. Na razie nie wiem w co ale do czasu gdy zarobię cokolwiek myślę, że uda mi się podjąć jakąś konkretną decyzję. A może skorzystam z Waszych rad? Myślę, że założenie dziennika nawet będąc początkującym motywuje do codziennego zaglądania na forum i działania w celach zarobkowych, w sferze internetu. Na pewno wiele osób z was pomyśli, że zacząłem wczoraj a już tworzę tematy etc. Chcę po prostu zobaczyć jak to wszystko wygląda i rozwijać się z czasem.

Pozdrawiam Was i zachęcam do odwiedzenia tematu.

Jaki mam cel? Cel to zarobienie pierwszej stówki w internecie i podnoszenie sobie poprzeczki coraz wyżej!

Daje swoje reflinki dla kogoś kto ma ochotę po prostu też podziałać a jeszcze tego nie zrobił i chciałby mi pomóc się rozwijać!

clixsense: http://www.clixsense.com/?11799492
mypay: http://www.myearn.com/?ref=331666&subid=
greenpanthera: http://greenpanthera.com/pl/?rf=fe5194250ef8
StudentsWatch: http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=196436
opinie.pl: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76275279
BadanieOpinii: https://panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/a5712618187eea4497f5d1e1a2bcc5d0f2060088/
HintWave: https://hintwave.com/site/index?token=84e65c66-5302-4e68-94ca-aaf889d56fab
IMAS Online: http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/107664







RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - xDawideF - 01-09-2017 11:24

Powodzenia i wysokich zarobków Smile


@Jeśli chodzi o mypay i akcję Javascript, jest to tylko test czy masz włączoną obsługę javascriptu, nie płacą za to.


RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - dawids7627 - 01-09-2017 11:31

Będę obserwował Smile


RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - wrzochal11 - 01-09-2017 12:02

a ja bym polecał przede wszystkim zainteresować się takimi tematami jak własna strona internetowa, pozycjonowanie jej, zdobywanie ruchu, zdobywanie poleconych itp. Może to nie da zarobku, już od razu, ale jeśli ktoś myśli na poważnie o e-biznesie czy zarabianiu w sieci to na pewno ta wiedza mu się zawsze przyda.

Projekty są różne, ale mniej-więcej schemat działania taki sam. Te programy, które promujesz są jedne z lepszych na początek. Można jeszcze ewentualnie kilka firm z ankietami dołączyć do swojej oferty Smile Tutaj można już uczyć się tego polecania, zdobywania partnerów. Może w przyszłości będziecie działać w poważniejszych projektach, kto to wie. Przynajmniej ja mam taką koncepcję działania w sieci. Tak jak najlepszy jest powracający klient, a nie jednorazowy. Jak współpraca jest zdrowa, to aż chce się działać wspólnie. Jak celem naszym jest tylko "szukanie jeleni", to prędzej czy później się na tym przejedziemy.

Na początku chcemy cokolwiek zarobić, potem chcemy zarabiać więcej, a potem jak najbardziej pasywnie. To normalne. Byle się rozwijać, a nie zatrzymać się 5 lat na kranikach albo buxach. Bo rozwój w dziedzinie finansów, to przede wszystkim praca nad sobą. O tym warto zawsze pamiętać.

Kończę, bo za dużo tego wyszło.
Powodzenia życzę w tej "dżungli" jaką jest zarabianie w sieci Smile


RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - tettmeier - 02-09-2017 12:01

Witam Państwa.


Dziś 2.09. Poczytałem trochę o SEO i kryptowalutach a konkretnie BTC, ale póki co niewiele z tego kumam... Myslę, że w internecie trzeba się zdecydować na konkretną formę zarobku i dążyć do tego aby rozwijać się w danym temacie. Branie się za kilkanaście rzeczy na raz nie służy bo nie jesteśmy w stanie poświęcić się całkiem jednej rzeczy na czym tracimy. Nie są to słowa poparte doświadczeniem a jedynie hipoteza początkującego earnera. Póki co daje sobie jeszcze czas w kwestii edukowania się i wiem że nie trwa to ani tydzień ani dwa tygodnie, a znacznie, znacznie dłużej.

Od wczoraj:
1. założyłem konto na StudentWatch.pl i wypełniłem tam kilka ankiet, co dało w sumie 15 StudentsPoints (100 StudentPoints potrzeba aby wypłacić pieniądze, powoli idziemy do przodu)
2. wypełniłem kilka ankiet na GreenPanthera.com gdzie póki co nie wpłynęły za nie pieniążki (czytałem że trzeba poczekać kilka dni)
3. wypełniłem coś na clixsense co dało mi łącznie z bonusem 4,15$ - myślę, że to dobry wynik jak na 1 dzień w zarabianiu
4. założyłem konto na opinie.pl
5. poczytałem o serwisie mypay.pl, wypełniłem kilka akcji i czekam na większe możliwości jakie daje ten serwis

No i cóż, czekam na Wasze rady... Sam staram się zdziałać jak najwięcej i osiągnąć ten cel czyli stówkę we wrześniu!

Chciałem jeszcze dodać, że nie planowałem tego, a fajnie się złożyło, że zacząłem działać 1.09 wtedy na koniec miesiąca będę mógł podsumować ile totalny janusz biznsu i młokos może zarobić w internecie w pierwszym miesiącu działalności.
Pozdrawiam Was!



RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - tettmeier - 05-09-2017 11:14

Witam!

Ostatnie dni spędziłem na rejestracjach w różnego rodzaju serwisach płatnych ankiet, co mam nadzieję w przyszłości zaowocuje tym, że będę miał ich do wypełniania więcej i więcej co przyniesie zyski.
Na serwisach mypay, clixsense w ostatnich dniach jest bardzo słabo u mnie, nie kwalifikuje się do ankiet a także nie mam żadnych akcji do wypełnienia.

Na mypay zatrzymałem się na skromnym zysku 1,77 zł, natomiast na clixsense 4,15$. Nie załamuję się jednak i działam dalej.

W ostatnim czasie także zainteresowałem się tematem bota do buxów, który ściąnąłem i dodałem tam ponad 40 stron z buxami, może coś z tego wyjdzie w przyszłości.

W pierwszym poście zaktualizuję moje reflinki oraz adresy serwisów z których aktualnie korzystam.

Na razie zarobek jest mały, ale początki są trudne w każdym biznesie i tym się pocieszam. Zachęcam do obserwowania tematu i zadawania pytań.


RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - tettmeier - 11-09-2017 10:41

Witam.
Jest 11.09 zleciłem wypłatę 7,81 zł na myPay, szukam sposobu na szybkie zmienianie IP na kompie.
Ankiety jakieś wypełniam, na razie zyski są małe ale wszystko w fazie rozwoju.
Co najważniejsze, nie rezygnuję z marzeń o pieniążkach z internetu. Pierwsze pieniądze zarobione a na resztę przyjdzie czas. Pozdrawiam was i zachęcam do śledzenia.


RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - tettmeier - 12-09-2017 14:29

12.09 startuje ponownie serwis FireGifts.pl Smile kto ma chęć się pobawić i czegos dowiedzieć (kiedys swojego czasu się tym interesowałem) zapraszam na PW, ze wszystkim pomogę.


RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - tettmeier - 17-09-2017 16:06

17.09
Podsumowanie co zarobiłem do tej pory od 1.09:

Ankiety:
Clixsense: 5.27$ = 18.80 zł
MarketAgent: 4 euro = 17.10 zł
StudentsWatch 30 students points = 15 zł
Demando: 65 pkt = 6.5 zł
opinie.pl: 2500 pkt = 12.50 zł
TNS online 50 pkt = 5 zł

Inne:
Akcje myPay = 19.60 zł


Suma: 94,50 zł


Jako nowicjusz po 16 dniach zarobiłem prawie 100 złotych a taki jest mój cel na wrzesień. Jestem zadowolony i nie poddaję się.


Cały czas w toku są rejestracje na panelach ankietowych w których mam już jakieś punkty (m.in. Toluna, Mobrog itd) ale nie wpisywałem tego bo nie są to znaczące osiągnięcia. Powoli, powoli zagłębiam się w to wszystko i myślę o inwestycjach. Dawajcie jakieś rady i zaglądajcie do tematu, ja się tak łatwo nie poddaję. Dla chętnych służę pomocą.


RE: Początkujący w temacie zarabiania internetowego - mysc - 17-09-2017 21:56

(02-09-2017 12:01)tettmeier napisał(a):  Myslę, że w internecie trzeba się zdecydować na konkretną formę zarobku i dążyć do tego aby rozwijać się w danym temacie. Branie się za kilkanaście rzeczy na raz nie służy bo nie jesteśmy w stanie poświęcić się całkiem jednej rzeczy na czym tracimy.

W 100% się zgadzam i polecam od razu wziąć się za model CPA Smile

Zarabianie w internecie polega przede wszystkim na szeroko rozumianej sprzedaży w modelu CPA. To właśnie CPA pozwala na geometryczne zwiększanie zysków, rozwijanie zaplecza reklamowego, modyfikowanie strategii, projektowanie przekazów, itd.

Ankiety/buxy/ptr'y/surfy/revshare'y/hyipy uważam za stratę czasu. Wypełnianie ankiet nigdy nie pozwoli Ci na zdecydowany wzrost zysków z dnia na dzień.

Tradycyjnie polecam zacząć od skracania żeby nauczyć się zdobywać ruch, a później przesiąść się na bardziej dochodowe oferty Smile Wypełnianie ankiet niczego Cię nie nauczy - w ten sposób wykonujesz czarną robotę w cudzym przedswięwzięciu CPA, zamiast budować własne.


Pozdrawiam!
mysc