Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatności sms - Pomocy :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Płatności sms - Pomocy :( (/Temat-Platnosci-sms-Pomocy-150489)

Strony: 1 2


RE: Płatności sms - Pomocy :( - P1T3K - 01-09-2017 20:16

(01-09-2017 19:04)Lujeq napisał(a):  To jest to samo co tipanddonation? Zakladałem konto, łączyłem z youtube z aktywnymi subami i mam z tym rowniez problem bo dostaje link po wybraniu platnosci sms i akceptowaniu wywala mi jakis magiczny komunikat, probowalem z, innego IP i tez nie :/
Chyba tipanddonation przejął SWallet, czy jakoś tak, ale na SWallet, nie musisz nic łączyć, tzn kanału YT. SWallet chyba jest ogólny dla donate, a tipanddonation - tylko pod streamy typu yt, twich. Musiałbyś zresztą przetestować sobie, dałem tylko znać, bo przypomniała mi się ta stronka.


RE: Płatności sms - Pomocy :( - patrolpxd - 01-09-2017 20:29

@[Lujeq] zobacz PW Smile


RE: Płatności sms - Pomocy :( - Lujeq - 02-09-2017 00:06

(01-09-2017 20:16)P1T3K napisał(a):  
(01-09-2017 19:04)Lujeq napisał(a):  To jest to samo co tipanddonation? Zakladałem konto, łączyłem z youtube z aktywnymi subami i mam z tym rowniez problem bo dostaje link po wybraniu platnosci sms i akceptowaniu wywala mi jakis magiczny komunikat, probowalem z, innego IP i tez nie :/
Chyba tipanddonation przejął SWallet, czy jakoś tak, ale na SWallet, nie musisz nic łączyć, tzn kanału YT. SWallet chyba jest ogólny dla donate, a tipanddonation - tylko pod streamy typu yt, twich. Musiałbyś zresztą przetestować sobie, dałem tylko znać, bo przypomniała mi się ta stronka.

sprawdze to jutro w dzień, dziękuje Ci bardzo za propozycje Smile


RE: Płatności sms - Pomocy :( - dandun1 - 03-09-2017 22:08

Nie lepiej spróbować z jakimś PSC? Potem sprzedaż całość za np. 90% kwoty


RE: Płatności sms - Pomocy :( - prelude - 03-09-2017 22:23

z PSC dzieciaki kombinują, musiałby odrazu zużywać gdzieś kod (na pewno nie doładowywać nim konta PSC bo prędzej czy później zbanują za różnego pochodzenie kodów). Bierz PSC i wrzucaj je do portfela jakiegos sklepu ze skinami (przykładowo csgobox.pl gdzie są dość tanie klucz). Nie musisz ich odrazu wydawać a masz pewność, że gimba nie użyje tego psc gdzie indziej.


RE: Płatności sms - Pomocy :( - domi11997 - 03-09-2017 23:17

PSC i od razu doladowac Skrilla, potem z kims na forum wymienic Skrill-> Bank


RE: Płatności sms - Pomocy :( - Dante_/ - 04-09-2017 22:59

Nie wiem dlaczego tak kombinujecie z tym PSC. PSC działa na zasadzie portfela internetowego czyt. ktoś może wpłacić środki na Twoje konto kupując kartę w np. kiosku, a później można spokojnie wypłacić środki z konta PSC na swoje konto bankowe i będzie 100% kwoty, zamiast kombinować z jakimiś stronami CS albo korzystać z kogoś wymian i ryzykować.


RE: Płatności sms - Pomocy :( - setineq - 11-09-2017 21:06

przecież możesz smski na dowolnej leadowni wystarczy z adminem sie dogadać Big Grin