Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatności sms - Pomocy :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Płatności sms - Pomocy :( (/Temat-Platnosci-sms-Pomocy-150489)

Strony: 1 2


Płatności sms - Pomocy :( - Lujeq - 01-09-2017 05:58

Cześć Big Grin
Mianowicie sprawa wygląda tak.
Zajmuje się "półprofesjonalnym" graniem w gre CS:GO.
Oferuje boosting (wbijanie większej rangi w grze) w zamian za $$$.
Niestety osoby zainteresowane kupnem przez rózne portale, dzwonią i pytają o inne mozliwosci platnosci (brak konta bankowego spowodowany głównie tym że większość osób która gra w tą gre jest niepełnoletnia, w sumie moze źle to ująłem, osób które kupują boosta).
Tu na pomoc przychodzi Płatność SMS. Kilka osób pytało czy nie mogłoby mi wysłac sms na jakies gry przeglądarkowe czy coś - no ale w takie gry nie gram :/ I teraz moje pytanie.
Czy macie jakąś stronę na której nie trzeba czekać +/- 1h na wysłanie kolejnego smsa, strone bez limitu dziennego z jednego numeru?
Często kwoty takiego boosta dochodzą do 120/150 zł z czego jak dobrze słyszałem dostaje sie jakies 40% sms czyli z 30,75 zł jest to 12 zł. Osoby będą musiały wysłać smsy od razu(nawet po 10), abym mógł w 100% zająć się ich kontem. Szukam strony która jest zaufana, a co najważniejsze nie potrzeba podpisywać z nią żadnych umów ani rozliczać się z dochodów.
Płatność działała by tak:

Kupujący wysyła np. 10 sms
-=- podaje mi kody zwrotne.
Ja te kody wstukuje, cieszę się z mojego 120 zł na koncie.
Zajmuje się kontem w grze kupującego.
Wszyscy są zadowoleni Smile


Mam nadzieje że moge liczyć na waszą pomoc! Smile


RE: Płatności sms - Pomocy :( - patrolpxd - 01-09-2017 08:58

Dowolny program SUB/SMS powinien spełnić Twoje oczekiwania =) Spróbuj eforsa, lead.more albo Mylead Smile Możliwe że któryś z nich Ci "podejdzie"

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: Płatności sms - Pomocy :( - Lujeq - 01-09-2017 09:03

z e-forsą mam problem, w nocy dostałem bana, chyba za wpisywanie kodow z jednego ip :/ tak samo było z mylead - na szczescie z tego drugiego część $ zdązyłem wypłacić. Co do lead.more trzeba podawać strony na których się reklamujesz :/ Wydaje mi się że programy partnerskie do tego się nie nadają. Chodzi mi o coś w stylu homepay aczkolwiek bez rozliczeń, ani bez zbędnego tłumaczenia się na jakich stronach się "Reklamuje". Aczkolwiek dzięki za podpowiedź,5 !


RE: Płatności sms - Pomocy :( - dazy19 - 01-09-2017 10:19

Każdy sub będzie brał to jako "wymuszanie" leadów. Najlepiej jakaś bramkę płatności wynajdz typu microsms albo hotpay powinno być mniej problemów Smile


RE: Płatności sms - Pomocy :( - Lujeq - 01-09-2017 10:50

(01-09-2017 10:19)dazy19 napisał(a):  Każdy sub będzie brał to jako "wymuszanie" leadów. Najlepiej jakaś bramkę płatności wynajdz typu microsms albo hotpay powinno być mniej problemów Smile


a co myślisz o tym że jak dostane kody to wrzucić tu poprostu link do leada a pod nim kody, zebyscie wy mi je wpisali, kazdy po jednym kodziku (zeby nie bylo multi sms) ? Myslisz że wypaliłoby to i 9część nie wzięłaby sobie kodów dla siebie jeśli widziałaby że to np MyLead?


RE: Płatności sms - Pomocy :( - $Kamil$ - 01-09-2017 11:41

A nie lepiej postaw sobie stronę ( boosting kont cs go) na niej dodaj okno płatności np: hotpay
Zagadaj do [Vip]AnnaKa może pomoże Ci to ogarnąć.


RE: Płatności sms - Pomocy :( - Lujeq - 01-09-2017 12:39

(01-09-2017 11:41)$Kamil$ napisał(a):  A nie lepiej postaw sobie stronę ( boosting kont cs go) na niej dodaj okno płatności np: hotpay
Zagadaj do [Vip]AnnaKa może pomoże Ci to ogarnąć.

Miłobybyło, ale wiesz co kompletnie sie na tym nie znam :/
jaka bylaby oplata za utrzymanie miesiecznie takiej stronki?


RE: Płatności sms - Pomocy :( - szyweg - 01-09-2017 13:22

Lujeq pisz do AnnaKa dobry człowiek, godny zaufania. na 100% Ci pomoże Wink
@[AnnaKa] Wołają Cię Smile


RE: Płatności sms - Pomocy :( - P1T3K - 01-09-2017 18:23

A może swallet.pl - są to dotację poprzez sms.


RE: Płatności sms - Pomocy :( - Lujeq - 01-09-2017 19:04

(01-09-2017 18:23)P1T3K napisał(a):  A może swallet.pl - są to dotację poprzez sms.

To jest to samo co tipanddonation? Zakladałem konto, łączyłem z youtube z aktywnymi subami i mam z tym rowniez problem bo dostaje link po wybraniu platnosci sms i akceptowaniu wywala mi jakis magiczny komunikat, probowalem z, innego IP i tez nie :/