Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odświeżanie strony po logowaniu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odświeżanie strony po logowaniu. (/Temat-Odswiezanie-strony-po-logowaniu-150487)



Odświeżanie strony po logowaniu. - Lujeq - 01-09-2017 05:21

Witam.
Postaram opisać się mój problem. Na eforsa.pl moge wejsc bez problemu, strona wyświetla się w 100%. Gorzej jest po wciśnięciu "zaloguj się".
Zamiast strony wyświetla się puste białe pole, a link zmienia się co jakies 0,5 sekundy z http://myeforsa.pl/#/login na http://myeforsa.pl/#/ i na odwrót.
Wiecie czym to może być spowodowane?


RE: Odświeżanie strony po logowaniu. - nykkusek - 01-09-2017 05:32

dostałeś bana, pewnie już Cię nie odblokuja

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


RE: Odświeżanie strony po logowaniu. - Lujeq - 01-09-2017 05:39

a wiesz czy jest możliwość zlecenia wypłaty, czy środki przepadają?


Odświeżanie strony po logowaniu. - mahuzz - 01-09-2017 06:48

(01-09-2017 05:32)nykkusek napisał(a):  dostałeś bana, pewnie już Cię nie odblokuja

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


Co za głupota Big Grin Big Grin

nykkusek, wiem, ze zrobiłeś trochę dla branży, nawet kiedyś mnie czymś tam zmotywowałes, ale np w moim przypadku były wykryte nadużycia kilku leadow MO z jednego IP Smile co jest absurdem, sprawę wyjaśniłem i już blokad nie dostaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Odświeżanie strony po logowaniu. - Lujeq - 01-09-2017 06:57

(01-09-2017 06:48)mahuzz napisał(a):  
(01-09-2017 05:32)nykkusek napisał(a):  dostałeś bana, pewnie już Cię nie odblokuja

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


Co za głupota Big Grin Big Grin

nykkusek, wiem, ze zrobiłeś trochę dla branży, nawet kiedyś mnie czymś tam zmotywowałes, ale np w moim przypadku były wykryte nadużycia kilku leadow MO z jednego IP Smile co jest absurdem, sprawę wyjaśniłem i już blokad nie dostaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli wytłumacz - ubiegać się o unbana? Jest wogóle szansa? jeśli tak to dzwonić do nich o 9:00, napisać maila czy przedstawieciel ich serwisu zobaczy tego Posta? Big Grin


RE: Odświeżanie strony po logowaniu. - Grubykesz - 02-09-2017 10:03

(01-09-2017 06:57)Lujeq napisał(a):  
(01-09-2017 06:48)mahuzz napisał(a):  
(01-09-2017 05:32)nykkusek napisał(a):  dostałeś bana, pewnie już Cię nie odblokuja

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


Co za głupota Big Grin Big Grin

nykkusek, wiem, ze zrobiłeś trochę dla branży, nawet kiedyś mnie czymś tam zmotywowałes, ale np w moim przypadku były wykryte nadużycia kilku leadow MO z jednego IP Smile co jest absurdem, sprawę wyjaśniłem i już blokad nie dostaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli wytłumacz - ubiegać się o unbana? Jest wogóle szansa? jeśli tak to dzwonić do nich o 9:00, napisać maila czy przedstawieciel ich serwisu zobaczy tego Posta? Big Grin

Napisz do nich maila, albo zaloguj się do panel.eforsa.pl i napisz do nich na czacie. Smile Pewnie promowałeś usługi MO i wpadło Ci kilka leadów z tego samego IP, a system wykrył to jako nadużycie. Smile Miałem identyczną sytuację kilka razy i zawsze szybko mi odblokowywali konto. Smile


RE: Odświeżanie strony po logowaniu. - Lujeq - 02-09-2017 10:08

(02-09-2017 10:03)Grubykesz napisał(a):  
(01-09-2017 06:57)Lujeq napisał(a):  
(01-09-2017 06:48)mahuzz napisał(a):  
(01-09-2017 05:32)nykkusek napisał(a):  dostałeś bana, pewnie już Cię nie odblokuja

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


Co za głupota Big Grin Big Grin

nykkusek, wiem, ze zrobiłeś trochę dla branży, nawet kiedyś mnie czymś tam zmotywowałes, ale np w moim przypadku były wykryte nadużycia kilku leadow MO z jednego IP Smile co jest absurdem, sprawę wyjaśniłem i już blokad nie dostaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli wytłumacz - ubiegać się o unbana? Jest wogóle szansa? jeśli tak to dzwonić do nich o 9:00, napisać maila czy przedstawieciel ich serwisu zobaczy tego Posta? Big Grin

Napisz do nich maila, albo zaloguj się do panel.eforsa.pl i napisz do nich na czacie. Smile Pewnie promowałeś usługi MO i wpadło Ci kilka leadów z tego samego IP, a system wykrył to jako nadużycie. Smile Miałem identyczną sytuację kilka razy i zawsze szybko mi odblokowywali konto. Smile

No maila pisalem w dniu napisania tego posta, tak samo probowalem dzwonić I nie ma odpowiedzi na maila, ani sygnalu na komorce :/

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Odświeżanie strony po logowaniu. - Lujeq - 04-09-2017 19:52

Nadal nie moge skontaktować się z nikim z portalu eforsa, jakies pomysly? Sad


RE: Odświeżanie strony po logowaniu. - Grubykesz - 06-09-2017 19:35

(04-09-2017 19:52)Lujeq napisał(a):  Nadal nie moge skontaktować się z nikim z portalu eforsa, jakies pomysly? Sad

Próbowałeś zalogować się na "panel.eforsa.pl" i tam napisać bezpośrednio na czacie?


RE: Odświeżanie strony po logowaniu. - Lujeq - 06-09-2017 21:13

(06-09-2017 19:35)Grubykesz napisał(a):  
(04-09-2017 19:52)Lujeq napisał(a):  Nadal nie moge skontaktować się z nikim z portalu eforsa, jakies pomysly? Sad

Próbowałeś zalogować się na "panel.eforsa.pl" i tam napisać bezpośrednio na czacie?

przy próbie logowania pokazuje mi nieprawidłowe dane