Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] (/Temat-Babski-dziennik-MyPay-ankiety-i-wiele-wiecej-150486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 05-09-2017 21:00

(04-09-2017 23:04)ramoneS420 napisał(a):  co do textbookers to bardzo polecam, lubie pisac i jak znalazlem taka opcje jak copywriting, to mi sie spodobalo. w dwa dni pisania tekstów zarobione ~40zł za 18 tekstów i do tego jeszcze jest jeden do zatwierdzenia, teraz napisałem zgłoszenie do innych tekstów jak np specjalistycznych czy opis produktow. zdobylem ocene 5,69 i placa bardzo dobrze jak za jednego precla. lece pisac dalej bo mi sie to podoba i polecam Ci te opcjeWink nie wiem czy napisane do tematu ale jak widze ze obczaiłaś textbookers to tak o napisałem sobie, chyba zrobie swój dziennikBig Grin

Jak najbardziej do tematu. Dziękuję za każdą informację, dopiero zaczynam z copywritingiem, więc muszę się sporo nauczyć. 40 zł za 18 tekstów to dość dobre wynagrodzenie. Smile
_________________________________
05.09.2017

Dzisiejszy dzień wypadł zdecydowanie najgorzej pod względem zarobków, ale mogę winić za to tylko siebie. Nie zrobiłam dziś kompletnie nic, co postaram się nadrobić jutro. Mam już otwartą drogę do pisania tekstów zarówno na textbookers, jak i textbrokerze, więc mogę się tym zająć, kiedy tylko znajdę czas. Nawiasem dodam, że pisanie sprawia mi olbrzymią frajdę, więc to swoiste połączenie przyjemnego z pożytecznym. Smile

MyPay - 0,96 zł
NeoBux - 0,08$ ~0,28 zł

Do celu: 93,76 zł/500 zł


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - smagi1709 - 06-09-2017 07:05

Pytanie z mojej strony.

Musiałaś pisać do admina na mypay aby Ci jakoś aktywował konto żebyś miała dostęp do większej liczby akcji? Bo robię już od jakiegoś czasu te mp3 i ciągle mam ledwo 2-3 akcje. Wiem, że na początku miesiąca jest cienko z akcjami, no ale bez przesady Tongue

Ogółem to życzę powodzenia w świecie e-zarobków Wink


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 06-09-2017 12:25

(06-09-2017 07:05)smagi1709 napisał(a):  Pytanie z mojej strony.

Musiałaś pisać do admina na mypay aby Ci jakoś aktywował konto żebyś miała dostęp do większej liczby akcji? Bo robię już od jakiegoś czasu te mp3 i ciągle mam ledwo 2-3 akcje. Wiem, że na początku miesiąca jest cienko z akcjami, no ale bez przesady Tongue

Ogółem to życzę powodzenia w świecie e-zarobków Wink

Dziękuję. Smile Na MyPayu nie ma żadnej aktywacji konta. Rób te akcje co masz, staraj się utrzymać jak największy ranking jakości (ma na niego wpływ mp3 konkurs, ale to pewnie wiesz) i po jakimś czasie powinieneś mieć dostęp do większej ilości akcji. U mnie to były jakieś dwa tygodnie nawet, więc nie ma nic od razu. Ewentualnie możesz zmienić IP, jeśli tego nie robisz i zobaczyć, czy sytuacja z akcjami jakoś się zmieni.


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 06-09-2017 21:49

06.09.2017

Jak powiedziałam, tak zrobiłam. Cool Dzisiaj głównie skupiłam się na neobuxie, choć z MyPaya również wpadły drobne akcje, więc nie jest najgorzej. Ponadto nie wiadomo skąd dostałam wypłatę 2,50 złotych na Paypal... dodam je do bilansu, zawsze to jakiś malutki kroczek do celu. Powoli zabieram się też za copywriting - napisałam wczoraj kilka tekstów i może nie jest to dużo, ale póki co badam grunt, by już wkrótce zacząć pracować na większą skalę. Ogólnie jestem z dzisiejszego dnia strasznie zadowolona, to chyba moja najlepsza dniówka od czasów tasków z tłumaczeniem tekstów. Tak więc idziemy powoli do przodu.

MyPay - 2,34 zł
Neobux - 11,59 $ ~40,56 zł
??? - 2,50 zł

Do celu: 139,16 zł/500 zł


Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - tomek7912 - 06-09-2017 22:02

Na neobux aż tyle za taski? Ile czasu to zajęło?


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - passion - 06-09-2017 22:31

Wow... Niezła dniowka z neoubuxa Oby tak dalej!

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 06-09-2017 23:00

Dziękuję. Smile Normalnie ciężko aż tyle zarobić, ale ostatnio wysypały się taski z serii "Look At Advertisements and Judge Them", które są jednymi z bardziej niesprawiedliwych i trudno zaliczanych, ale przy odrobinie szczęścia i wyuczeniu się, jak mniej więcej działa ich system, da się bardzo porządnie zarobić. Łącznie zajęło mi to może jakieś 4-5 godzin z przerwami.


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 07-09-2017 21:24

07.09.2017

Dzisiaj już nieco gorzej, choć nadal jestem z siebie zadowolona, zwłaszcza że tym razem dużo się nie napracowałam. Ponadto zaliczyli mi jeden tekst na textbookers, z czego jestem chyba bardziej zadowolona, niż powinnam. Ale cóż, to znaczy, że robię to dobrze i mogę bardziej się na tym skupić. Cool MyPay nadal bez rewelacji ze względu na mój beznadziejny internet mobilny, ale staram się wymyślić na to jakiś skuteczny sposób. W każdym razie, idę do przodu i cel staje się coraz bardziej realny.

MyPay - 1,17 zł
Neobux - 6,55$ ~22,92 zł

Do celu: 163,25 zł/500 zł


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - passion - 07-09-2017 21:29

Oby tak dalej. Tak jak pisałem wcześniej - świetne zarobki z neobuxa.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - ramoneS420 - 08-09-2017 20:38

ładnie idzie na tym neobuxie Wink