Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] (/Temat-Babski-dziennik-MyPay-ankiety-i-wiele-wiecej-150486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] - ggusiaja - 28-10-2017 22:34

Dzięki za odpowiedźSmile


RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 28-10-2017 23:10

(28-10-2017 20:15)ggusiaja napisał(a):  A z Textbrookers jak się rozliczasz? chodzi mi o podatek czy jakis opłacasz czy nie?

Nie siedzę w tym od tak dawna, by wiedzieć to z własnego doświadczenia, ale sporo czytałam i tak jak panowie wyżej Ci odpowiedzieli - rozliczasz się normalnie, wpisujesz w PIT jako dochód dodatkowy czy coś takiego, a jeśli przekroczysz kwotę wolną od podatku, czyli w rocznym dochodzie 6600 zł, to odprowadzasz podatek w wysokości 18%. W innym wypadku podatku nie płacisz, tylko musisz zdać swoje dochody. Smile Podobnie jest z większością stron, na których zarabia się w internecie, wyjątkiem są te, które płacą podatek za Ciebie, ale chyba niewiele jest takich.


RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] - ggusiaja - 30-10-2017 16:02

(28-10-2017 23:10)Halavandrel napisał(a):  
(28-10-2017 20:15)ggusiaja napisał(a):  A z Textbrookers jak się rozliczasz? chodzi mi o podatek czy jakis opłacasz czy nie?

Nie siedzę w tym od tak dawna, by wiedzieć to z własnego doświadczenia, ale sporo czytałam i tak jak panowie wyżej Ci odpowiedzieli - rozliczasz się normalnie, wpisujesz w PIT jako dochód dodatkowy czy coś takiego, a jeśli przekroczysz kwotę wolną od podatku, czyli w rocznym dochodzie 6600 zł, to odprowadzasz podatek w wysokości 18%. W innym wypadku podatku nie płacisz, tylko musisz zdać swoje dochody. Smile Podobnie jest z większością stron, na których zarabia się w internecie, wyjątkiem są te, które płacą podatek za Ciebie, ale chyba niewiele jest takich.

Dzięki za odpowiedźSmile Właśnie miałam wątpliwości co do tego, ale dzięki wam teraz już wiemSmile Tak tylko panele badawcze opłacają podatek za nas. Dlatego najbardziej się tam udzielamSmile


RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] - passion - 19-11-2017 16:35

Gdzie aktualizacje? Rolleyes