Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] (/Temat-Babski-dziennik-MyPay-ankiety-i-wiele-wiecej-150486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 31-08-2017 23:42

Witajcie forumowicze!

Zacznę może od tego, że bardzo długo zwlekałam z założeniem własnego dziennika, jako że z moją systematycznością bywa różnie, ostatecznie jednak doszłam do wniosku, że to świetny sposób na udokumentowanie, jak i zwiększenie swoich postępów. Tak oto znalazłam się tutaj i mam nadzieję, że zainteresuję Was na tyle, byście śledzili moje dokonania. Wink


O mnie

Nazywam się Kasia i w tym roku skończyłam 19 lat. Zarabianiem w internecie interesuję się od kwietnia. Początkowo ograniczałam się do klikania w buxach i GPTR, jednak po imponującym zarobku w postaci 7 złotych na Sejfiku doszłam do wniosku, że stać mnie na zdecydowanie więcej. W ten oto sposób zaczęła się moja przygoda, podczas której próbowałam już wielu rzeczy i jeszcze więcej zapewne spróbuję, bo wciąż nie brakuje mi motywacji. Działam głównie na Neobuxie, Clixsense, różnych stronach z ankietami, a ostatnio zainteresowałam się również MyPay, które bardzo przypadło mi do gustu i całkiem możliwe, że już wkrótce stanie się moim głównym źródłem dochodów.


Dalsze plany

Spróbować swoich sił w copywritingu, PPI i sub-sms, kanał na youtube... pewnie jeszcze sporo znajdzie się po drodze. No i mój główny cel, czyli w końcu przełamać barierę 500 złotych w miesiąc. Niby nic specjalnego, ale jeśli pójdzie łatwiej, niż się spodziewam, chętnie zwiększę tę kwotę. Jeżeli szybko uda mi się osiągnąć cel, zamierzam zainwestować w poradnik od Mysca, bo już od dawna przymierzam się do programów partnerskich i skracania, ale jakoś mi nie idzie.



To tyle ode mnie. Wstęp wyszedł trochę długi, choć starałam się nie przynudzać. W każdym razie, już niedługo startujemy.

Poniżej lista kilku stron, na których aktywnie działam. Jeśli jeszcze nie macie konta, możecie zarejestrować się z mojego reflinka, a odpowiem na każde pytanie, o ile tylko będę w stanie. No i oczywiście znacznie mi pomożecie. Smile

MyPay
Neobux
Clixsense

Czyste linki: MyPay, Neobux, Clixsense.


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - ramoneS420 - 01-09-2017 16:41

obserwujeSmile


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - dawids7627 - 01-09-2017 16:59

Będę obserwował Smile Powodzenia!


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 01-09-2017 22:16

01.09.2017

Okej, pierwszy dzień już za mną. Nie wiem, czy zarobki będą utrzymywały się na podobnym poziomie, bo zapisuję dzisiaj wszystko, co do tej pory zarobiłam na MyPayu. Nie jest tego dużo, przez pierwszy tydzień miałam głównie MP3 konkurs i pojedyncze akcje, ale jakoś trzeba zacząć. Wink

MyPay - 10,79 zł
Neobux - 5,30$ ~18,55 zł

Uznałam, że ankiety i inne strony będę zapisywała dopiero, gdy otrzymam wypłatę. Z ankietami niestety jest tak, że czasami jest ich mało i zwyczajnie nie da się osiągnąć minimum w danym miesiącu.

Do celu: 29,34 zł/500 zł


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - passion - 01-09-2017 23:32

Powodzenia. Dodaje do obserwowanych. Smile


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Fr0shArczi - 02-09-2017 07:13

Będę zaglądał Smile


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - tettmeier - 02-09-2017 08:32

Witam
Z neobuxa wypłacasz na skrill? Długo trzeba klikać żeby wypłacić jakieś pieniądze?


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Fr0shArczi - 02-09-2017 08:37

No właśnie , czy z neobuxa są możliwe wypłaty na PayPala ?


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - wrzochal11 - 02-09-2017 11:50

Z moich obserwacji wynika, że mało kobiet interesuje się takim typowym zarabianiem w sieci (nie licząc MLMów w oparciu tylko i wyłącznie o fb bo to często jedna wielka amatorka) Smile
Tak więc duży plus dla Ciebie. Im wcześniej zaczniemy się interesować takimi rzeczami tym lepiej. Gdzie ja byłem w wieku 19 lat.. traciłem tylko czas. Szkoda, że wtedy już nie zainteresowałem się zarabianiem w internecie Smile
Cóż.. byle tylko pamiętać, że początki są mega trudne. Powodzenia życzę!


RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej] - Halavandrel - 02-09-2017 18:12

(02-09-2017 11:50)wrzochal11 napisał(a):  Z moich obserwacji wynika, że mało kobiet interesuje się takim typowym zarabianiem w sieci (nie licząc MLMów w oparciu tylko i wyłącznie o fb bo to często jedna wielka amatorka) Smile
Tak więc duży plus dla Ciebie. Im wcześniej zaczniemy się interesować takimi rzeczami tym lepiej. Gdzie ja byłem w wieku 19 lat.. traciłem tylko czas. Szkoda, że wtedy już nie zainteresowałem się zarabianiem w internecie Smile
Cóż.. byle tylko pamiętać, że początki są mega trudne. Powodzenia życzę!
Dzięki za miłe słowa. Właśnie zarówno przeglądając forum, jak i wszelkie strony dotyczące zarabiania w internecie zauważyłam, że, kurde, interesują się tym głównie mężczyźni. Co najwyżej jakieś kobiety wypełniające ankiety czy testujące produkty, ale ciężko nazwać ograniczanie się do tego jakimkolwiek źródłem zarobku. Przynajmniej u większości. Smile

Co do Neobuxa, ja wypłacam na Payzę, najbardziej moim zdaniem się opłaca. Wypłat na Paypal już nie realizują. Samego klikania nie polecam, osobiście zarabiam głównie przez Mini Jobs. Klikając w reklamy na pierwszą wypłatę zarabiać można dobre dwa miesiące i będą to grosze, więc albo rented referrals, albo właśnie Mini Jobs.