Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook bardzo dziwna sprawa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook bardzo dziwna sprawa (/Temat-Facebook-bardzo-dziwna-sprawa-150484)



Facebook bardzo dziwna sprawa - Soplica - 31-08-2017 23:09

Witam dzisiaj trochę przedobrzyłem ze spamowaniem po grupach i dostałem blokadę na 24h na postowanie i dołączanie do grup. Wiadomo to mnie nie dziwi, ale sęk w tym że wszystkie poprzednie posty które umieściłem póki nie dostałem tej blokady cieszyły się dużą popularnością, były lajkowane a po otrzymaniu blokady tak jakby wygasły. Nikt ich nie lajkuje itp, a te posty dalej są w tych grupach. Nie dostałem żadnej informacji, że zostały usunięte z powodu spamu bo są dalej w tych grupach. Nie wiem czy zostały jakoś zamrożone na czas mojej blokady czy co?

Co o tym myślicie?


RE: Facebook bardzo dziwna sprawa - Mikey - 31-08-2017 23:50

Zweryfikuj czy widzisz posty na innym koncie i może coś się wyjaśni...


RE: Facebook bardzo dziwna sprawa - Soplica - 31-08-2017 23:56

(31-08-2017 23:50)Mikey napisał(a):  Zweryfikuj czy widzisz posty na innym koncie i może coś się wyjaśni...

najpierw trzeba je mieć ;p - No nic spróbuje je załatwić ;p


RE: Facebook bardzo dziwna sprawa - BuySellProfit - 01-09-2017 01:29

Przy blokadzie automatycznie "chowaja" sie twoje posty.


RE: Facebook bardzo dziwna sprawa - marcel_kk - 01-09-2017 03:59

Po odblokowaniu powróci widoczność dla innych użytkowników.
Facebook przeszedł na kolejny poziom walki z spamem, teraz za spam potrafią dezaktywować realne konto
zweryfikowane nawet dowodem osobistym.


RE: Facebook bardzo dziwna sprawa - Klin - 01-09-2017 04:03

Up zgadzam sie. Jeszcze z miesiac temu mozna bylo korzystac z remix os + whonix bez limitu ilosci kont (nie bylo weryfikacji zadnych itp) a teraz... Znowu kibel