Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny młody człowiek starający zgarniać kokosy z neta :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kolejny młody człowiek starający zgarniać kokosy z neta :D (/Temat-Kolejny-mlody-czlowiek-starajacy-zgarniac-kokosy-z-neta-D-150456)



Kolejny młody człowiek starający zgarniać kokosy z neta :D - YalQus - 30-08-2017 21:03

Hejka, na wstępie chciałbym się przedstawić. Mam na imię Jakub w internecie posługuje się nickiem YalQus, mam 16lat. Niedawno zacząć przygodę z zarabianiem w internecie. Narazie zajmuje się akcjami na mypay'u.
2 W dalszej części przygody mam zamiar zacząć zarabiać na subsms Idea .
Tylko najpierw trzeba kupić poradnik. Dobra teraz czas na statystyki:
MyPay Wypłacone: 47,27zł/52,12zł.
Ref: Za rejestracje dostaniesz poradnik ode mnie gratis Smile Rolleyes
Czysty: Kliknij Sad
ClixSense: 36,10zł
Aktualnie tam już nie działam.

Aktualizacja pojawi się za tydzień. JerkJerk



RE: Kolejny młody człowiek starający zgarniać kokosy z neta :D - wrzochal11 - 31-08-2017 08:42

Zawsze lepiej zacząć wcześniej niż później Smile
Polecam też zdobywać wiedzę związaną z pozycjonowaniem, seo, generowaniem ruchu na nasze narzędzia.. to zawsze się zwróci, bo to podstawy.

Powodzenia życzę Smile


RE: Kolejny młody człowiek starający zgarniać kokosy z neta :D - mahuzz - 31-08-2017 10:17

@[YalQus]
Nie wiem czy widziałeś mój dziennik, też zaczynałem w tym wieku! Smile Teraz jestem tylko rok starszy, ale zdobyta wiedza - bezcenna. Tak jak up - zainteresuj się SEO. Przyda się. Powodzenia! Smile


RE: Kolejny młody człowiek starający zgarniać kokosy z neta :D - YalQus - 12-09-2017 17:35

Pełna edycja dziennika pojawi się w sobote Huh
szukam mentora do sub sms Smile Zapraszam na priv Jerk