Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego (/Temat-Skrypt-serwisu-ogloszeniowego-aukcyjnego-150444)

Strony: 1 2


Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - Rav656 - 30-08-2017 12:43

Witajcie. Poszukuję skryptu serwisu typu allegro bądź ostatecznie olx. Jest taki? Jak się nazywa? Gdzie go mogę dostać?

Jeśli taki jest ciężko dostępny, jest ktoś to mógłby stronę tego typu postawić za dobrą opłatą? Szczegóły podam na PW i myślę że się dogadamy.


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - dimsons - 02-01-2018 10:54

taki serwis to ok 5000zł~
chyba że chcesz jakąś amatorkę za 500 zł pełną dziur i błędów


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - kukiz87 - 02-01-2018 15:04

Kiedyś też o tym myślałem ale w sumie staneło na niczym
ale znalałem kiedyś gością który sprzedaje skrypty
http://skrypty.startnauam.pl/skrypty/

i jest tam też skrypt ogłoszeniowy za grosze


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - Hopekk94 - 02-01-2018 17:29

Kozak po taniosci. Nawet na allegro nie ma za bardzo skryptow po 31zl


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - shf - 12-01-2018 04:29

Jaki budżet i się dogadamy Big Grin hehe


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - useSession - 17-01-2018 00:18

(30-08-2017 12:43)Rav656 napisał(a):  Witajcie. Poszukuję skryptu serwisu typu allegro bądź ostatecznie olx. Jest taki? Jak się nazywa? Gdzie go mogę dostać?

Jeśli taki jest ciężko dostępny, jest ktoś to mógłby stronę tego typu postawić za dobrą opłatą? Szczegóły podam na PW i myślę że się dogadamy.

Za drobną opłatą takiego skryptu nie dostaniesz, a nawet jeśli to będzie on dziurawy i będziesz musiał zapłacić komuś za załatanie jego i analizowanie linijkę po linijce.
Dobre skrypty pisane są na zamówienie, często zaszyfrowane, więc nawet po włamie na serwer skrypt nie wycieknie.
Koszt takiego serwisu to najmniej 4 tysiące, powtarzam, najmniej, bo jeżeli miałby być on tak rozbudowany jak allegro to nie wiem czy byś zmieścił się w 40-stu tysiącach.
Pozdrawiam.


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - GGG205 - 15-05-2018 11:30

Szczerze jak czytam te wypowiedzi i koszta ponad 4k to śmieszne jest trochę(Strona musiała by chyba stac na dedykowanej aplikacji). Zrobienie serwisu typu olx z popularnym CMS nie musi być drogie. Mam gotowe rozwiązanie(robione pod konkretną tematykę), ale CMS pozwala na manipulowanie kategoriami, wyglądem podstron, użytkownikami jak i ich uprawnieniami. Wyślij wiadomość priv to się dogadamy.


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - useSession - 27-05-2018 21:47

(15-05-2018 11:30)GGG205 napisał(a):  Szczerze jak czytam te wypowiedzi i koszta ponad 4k to śmieszne jest trochę(Strona musiała by chyba stac na dedykowanej aplikacji). Zrobienie serwisu typu olx z popularnym CMS nie musi być drogie. Mam gotowe rozwiązanie(robione pod konkretną tematykę), ale CMS pozwala na manipulowanie kategoriami, wyglądem podstron, użytkownikami jak i ich uprawnieniami. Wyślij wiadomość priv to się dogadamy.

Zrobienie serwisu typu OLX nie musi być drogie?
Ty chyba nie wiesz, jakich technologii używa OLX Idea

Przykład?
Boty AI "czytające" wikipedie w poszukiwaniu synonimów.
Co łączy słowo "psy" z "pies"? Jedna litera, a jednak OLX wie, że to synonimy.

Poza tym nie rozumiem co ma oznaczać:
Cytat:Strona musiała by chyba stac na dedykowanej aplikacji
Strona sama w sobie jest aplikacją, stoi ona na serwerze, a to chyba logiczne, że do dużych projektów używa się autorskich CMS, a nie WordPressa. Undecided


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - nick12 - 09-06-2018 18:45

Polecam mój skrypt NOTICE3 Smile
Dzięki uniwersalnej budowie może być wykorzystywany dla każdego rodzaju portalu ogłoszeniowego. Posiada nowoczesny wygląd oraz responsywny szablon zgodny z HTML5. Dołączony rozbudowany Panel Administracyjny pozwala na pełną konfigurację ustawień serwisu.
Strona DEMO skryptu: notice3.itworksbetter.net
DEMO Panelu Administracyjnego: notice3.itworksbetter.net/admin
login: test
hasło: 1234

Pozdrawiam!
[Obrazek: image.jpg]


RE: Skrypt serwisu ogłoszeniowego/aukcyjnego - tomekj3 - 08-08-2018 01:30

jeśli aktualne to mam swojego autorstwa przeznaczenie lokalne ogloszenia https://e-plocki.pl