Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB (skracanie, weryfikacja) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB (skracanie, weryfikacja) (/Temat-FB-skracanie-weryfikacja-150435)



FB (skracanie, weryfikacja) - Baelish - 30-08-2017 08:24

Wiem, że temat wałkowany już tysiące razy, ale po przejrzeniu wielkiej ilości wątków wciąż nie znam odpowiedzi na te pytania.
- Chciałem spróbować sił w skracaniu linków na FB. I teraz pytanie: czy fanpage tworzyć ze swojego prywatnego konta czy lepiej z jakiegoś feja?
- Co do feja, jak uniknąć weryfikacji telefonicznej już na samym starcie? Zmienne IP z internetu mobilnego załatwi sprawę?


RE: FB (skracanie, weryfikacja) - Soplica - 05-09-2017 20:59

(30-08-2017 08:24)Baelish napisał(a):  Wiem, że temat wałkowany już tysiące razy, ale po przejrzeniu wielkiej ilości wątków wciąż nie znam odpowiedzi na te pytania.
- Chciałem spróbować sił w skracaniu linków na FB. I teraz pytanie: czy fanpage tworzyć ze swojego prywatnego konta czy lepiej z jakiegoś feja?
- Co do feja, jak uniknąć weryfikacji telefonicznej już na samym starcie? Zmienne IP z internetu mobilnego załatwi sprawę?

Ja mam każdy fanpage założony z głównego konta, nigdy bym nie zakładał na fejk koncie bo to różnie bywa, no chyba że zakładam na fejk koncie ale dodaję sobie też admina na głównym koncie. Z weryfikacją telefoniczną za bardzo ci nie pomogę, ale przy nowych kontach niestety praktycznie zawsze musisz się spodziewać weryfikacji telefonicznej, niestety.


RE: FB (skracanie, weryfikacja) - karo1919 - 08-09-2017 12:45

Zmienne IP nie pomoże. Mam wrażenie, że teraz na weryfikacje nie ma już żadnej reguły facepalm


RE: FB (skracanie, weryfikacja) - Baelish - 08-09-2017 21:10

Powiem wam, że nie jest tak źle. Na zmienionym IP w ciągu 3 dni rozwinąłem feja do 250 znajomych (wiem, dosyć wolno), cały czas czyszczone ciasteczka i nie było żadnej weryfikacji (nawet telefonicznej). Dopiero jak chciałem stworzyć z tego konta grupę to popełniłem głupi błąd - ściągnąłem jakiś skrypt, który miał mi dodać wszystkich znajomych do grupy i facebook uznał, że to scam i mi zdezaktywował konto Sad

Przy okazji - wie ktoś jak tworząc grupę zaprosić do niej od razu wszystkich znajomych?