Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rozdzielenie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: rozdzielenie kryptowaluty (/Temat-rozdzielenie-kryptowaluty-150346)



rozdzielenie kryptowaluty - SkagGully - 27-08-2017 10:45

Czy kryptowalutę na bittrexie można rozdzielić? Mam w portfelu 2500 kryptowaluty (nazwijmy ją X),kupiłem ją gdy cena była znacznie wyższa niż obecnie, chciałbym poobracać tą walutą, ale jeśli ją teraz sprzedam będę na minusie, dlatego chciałbym ją na razie gdzieś odłożyć, bo jeśli dokupię jej trochę, to się połączy z tym co już mam.
Dodam, że chyba jest jej za mało, aby móc ją wysłać na dedykowany portfel.


RE: rozdzielenie kryptowaluty - mattxx - 27-08-2017 11:23

Trochę błędne rozumowanie Kolego. 2500 kryptowaluty bez problemu prześlesz na portfel. To nie jest mało Smile
Moja rada taka - zapisz sobie gdzieś ile sztuk danej kryptowaluty po jakiej cenie kupiłeś i tyle. Obracaj taką ilością jaką chcesz a te 2500 sobie trzymaj. Pamięć bywa zawodna, a tak będziesz miał całą statystykę tradingu pod ręką Smile


RE: rozdzielenie kryptowaluty - AnonimMilioner - 25-10-2017 15:29

można