Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www (/Temat-Gdzie-za-darmo-wypozycjonowac-swoja-strone-www-150294)

Strony: 1 2


Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - helix - 25-08-2017 01:33

Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę http://www.Proszę o pomoc


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - makecash - 25-08-2017 03:02

Oj panie...
Zacznij od przeczytania co to jest pozycjonowanie i z czym to sie je. Widzac co chwile Twoj nowy temat polecam znalezc dobra firme, ktora swiadczy uslugi pozycjonerskie bo serio to nie jest latwe a twierdze,ze Ty wlasnie jestes zielony.


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - radek0389 - 25-08-2017 10:32

(25-08-2017 01:33)helix napisał(a):  Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę http://www.Proszę o pomoc

A ten widzę dalej to samofacepalm. Kolejny debilo-wątek, że ci się to nie znudzi..
Aż dam ci reputka, za taką nieustępliwość i zaangażowanie w kreowaniu sobą głupkaLol.

A tak btw, to za darmo można pozycjonować i w google i w bing, więc do dzieła.


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - kniew - 25-08-2017 15:44

helix jesteś najlepszy


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - rachman - 25-08-2017 17:12

Gdzie za darmo wypozycjonować... Wszędzie możesz za darmo. Jak kolega wyżej napisał i google i bing i ze znaczących wyszukiwarek żadna inna nie pobiera za to opłat Tongue
Jeśli chodzi ci jednak o to gdzie za darmo ktoś ci wypozycjonuje stronę to trzeba by stworzyć dział "marzenia i życzenia" Wink
Jest parę stron gdzie uzyskasz za free trochę linków lub inne usługi ale jak o to ci chodzi to napisz że to cię interesuje może ktoś coś podrzuci bo na swoje pytanie już 100% odpowiedź uzyskałeś.


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - Dan14NR - 26-08-2017 09:48

Ahahahahah...
Kurna - spojrzałem tylko na nazwę temat i wiedziałem kto jest jego autorem. Za darmo kolego to możesz sobie najwyżej postawić gówno-bloga na jakiejś z tych Twoich domen z Omanu czy innego zadupia i liczyć na szczęście. Z darmowych sposobów polegam modlitwę. Biorąc pod uwagę WSZYSTKIE tematy z udziałem Helixa jakie z nudów ostatnio czytałem - niech on się za to nawet nie zabiera... Ja się uczę ciągle od ponad miesiąca i strona na dość ciężką frazę nie chce mi wejść w top 100 (na inny keyword wbiło) i dalej w sumie jestem ciemną masą w tym temacie.

Koleś po prostu prosi o darmowe wykonanie usług, które kosztują u każdego ładną kasę. Istnieje tez opcja, że helixowi się wydaje, że wejdzie na magiczną stronę www i wpisze swój adres strony, a ona magicznie zacznie się pozycjonować automatem xd

Rada z dobrą firmą też chyba nie trafiona - helix miał problem, żeby za niszę lub dobry poradnik zapłacić więcej, niż 30zł... a hostingi i domeny dalej darmowe i śmieciowe stawia.


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - helix - 26-08-2017 13:41

Piszę drugi post w sprawie pozycjonowania strony w google za darmo bo nie dostałem od nikogo odpowiedzi i jestem zielony to fakt bo wujek google mnie gryzie.


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - Czaq - 27-08-2017 17:15

helix mam wrażenie, że jesteś świadkiem przemocy fizycznej?
Co do tematu to zacznij czytać artykuły o pozycjonowaniu i dopiero wtedy zadawaj takie pytania.


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - krzysiekmat - 29-08-2017 18:54

Dołączył: Oct 2015
I takie pytania chyba tylko po to aby stopka była widoczna


RE: Gdzie za darmo wypozycjonować swoją stronę www - Hoolig4n - 30-08-2017 02:28

Musi być w tym jakiś szwindel, bo na forum od 2 lat a tutaj przykłady kilku wątków zakładanych przez helixa:
"Gdzie tanio wypozycjonować darmową stronę zrobioną?"
"Jaki darmowy hosting pod sub-sms i stronę www ?"
"Zlecę komuś wykonanie niszy pod sub sms"
i mój ulubiony... "Przyjmę konto za darmo vpn i konto fb"