Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neteller weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Neteller weryfikacja (/Temat-Neteller-weryfikacja-150281)



Neteller weryfikacja - inprogs - 24-08-2017 21:59

Witam, od jakiegoś czasu jestem na neteller i mam na koncie już całkiem fajną sumke. Niestety dzisiaj zamrozili mi konto do czasu aż nie dokonam weryfikacji. Problem w tym że jedyna możliwa weryfikacja jaką widze to ta przez kamere internetową a ja nie posiadam takiej które spełniała by ich chore wymagania. Co prawda po nieudanej próbie wykorzystania kamery w komputerze pojawia sie możliwość przesłania plików ale po kliknięciu wyskakuje error. Podobno da sie przez smartfon zweryfikować konto używając jego kamery, ale nie moge sie zalogować do aplikacji ponieważ konto jest zamrożone pokerface.

Czy ktoś miał już tam taki problem i jakoś rozwiązał sprawe? chętnie bym do nich napisał ale nawet maila nigdzie nie podają gdzie mozna by sie znimi skontaktowac.


RE: Neteller weryfikacja - Martinuss - 25-08-2017 01:49

@[inprogs]

Możesz do nich zadzwonić ale tylko po angielsku.