Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dhosting.pl - Elastyczny Hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: dhosting.pl - Elastyczny Hosting (/Temat-dhosting-pl-Elastyczny-Hosting-150276)



dhosting.pl - Elastyczny Hosting - Pan Inwestor - 24-08-2017 18:50

[Obrazek: logo_dhosting.png]
Dzisiaj napiszę kilka słów o hostingu, na który przeszedłem kilka tygodni temu. Mowa o dhosting, który w mojej ocenie na tę chwilę nie ma sobie równych pod względem jakości + przejrzystości panelu działania. Cenowo nie jest źle (znaleźć można tańsze oferty) ale wolę zapłacić nieco więcej i spać spokojnie niż mniej i co jakiś czas pisać do supportu co się dzieje. Zacznijmy od początku.
Przez kilka lat używałem różnych dostawców. Przewinął się linuxpl, mydevil ale najlepiej w tym wszystkim wychodził unixstorm. Jednak po przeprowadzeniu testów okazało się, że dhosting znacznie przyśpieszył dostęp do moich stron. Założyłem tam konto i testowałem przez 2 tygodnie. Już po pierwszych minutach wiedziałem, że zostanę z nimi na dłużej. 
 
Dlaczego wybrałem dhosting:
  • darmowy 14-dniowy okres próbny
  • darmowy protokół SSL Let's Encrypt
  • pomoc przy przeniesieniu stron z poprzedniego hostingu
  • łatwy i szybki import skrzynek pocztowych z poprzedniego hostingu
  • stała, roczna opłata za podstawowy pakiet (200zł/rok netto)
  • możliwość skorzystania z automatycznego skalowania zasobów w razie gdy strony pracują pod większym obciążeniem
  • łatwy w obsłudze i przejrzysty panel zarządzania
  • bardzo szybki i profesjonalny support
 
Nie chcę być gołosłownym, to podsyłam linki do kilku case study innych serwisów, które również przeszły do dhosting (kliknij w nazwy poniżej aby przeczytać całe wpisy):  
Na wszystkich swoich stronach używam protokołu SSL. Do tej pory płaciłem za ten protokół firmom zewnętrznym. W dhosting.pl okazało się, że na potrzeby blogów bądź małych stron darmowy protokół SSL Let's encrypt, który można bardzo szybko i prosto podpiąć pod swoje strony czy blogi. W ten sposób możemy zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. A czy warto używać protokołu SSL na blogach? Okazuje się, że za parę miesięcy będzie to standard: http://www.seostation.pl/wiedza/google-ostrzega-bez-https
 
Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć bezpośrednio na stronie firmy. Mam nadzieję, że komuś się również spodoba ten hosting tak jak i mi :-) A może ktoś inny już ich testował dłużej ode mnie i ma odmienną opinię? Również zachęcam do jej wyrażenia.

Przy rejestracji z reflinka otrzymasz dodatkowe 5% rabatu
Link do przetestowania hostingu (reflink):kliknij tutaj i testuj za darmo przez 14 dni
Czysty link do strony: kliknij tutaj