Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Donejty stream na YouTube co wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Donejty stream na YouTube co wybrać? (/Temat-Donejty-stream-na-YouTube-co-wybrac-150273)

Strony: 1 2 3


Donejty stream na YouTube co wybrać? - aero2 - 24-08-2017 16:57

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jakie polecacie wypłacalne strony po polsku do donejtów stream na YouTube?


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - hubert2002 - 24-08-2017 17:01

https://tipanddonation.com Polecam


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - DENON - 24-08-2017 17:05

Zdecydowanie https://tipanddonation.com , większość streamerów używa tej stronki.


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - aero2 - 24-08-2017 17:38

@[hubert2002] @[DENON]
Rozumiem, że osoba prywatna może tam zarabiać? Są jakieś weryfikacje. limity wpłat i wypłat?


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - hubert2002 - 24-08-2017 17:40

Nie wiem tylko widziłem że dużo stremrów ją używa chyba wypłaty od 20 zł


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - DENON - 24-08-2017 21:35

Każdy może konto założyć , ale jak chcesz stream-ować na youtube to bez firmy się niestety nie obejdzie , praca jak każda inna . Nawet robiąc jeden stream z włączonymi donejtami na miesiąc jest to już charakter ciągły i zorganizowany.
Chyba że masz kanał np. bez twarzy a takie są na youtube kanał THEUNBOXALL ma 980 tys sub i w żadnym filmiku nie widać twarzy . To pozostaje kwestia założenia konta i przejście weryfikacji być może nie potrzeba im dowodu jeśli chcesz być anonimowy ....


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - Soplica - 24-08-2017 21:58

Serio na to trzeba mieć działalność gospodarczą? - W takim bądź razie 75% top polskich streamerów jej nie ma. Moim zdaniem nie trzeba mieć, ale mogę się mylić.

PS. A tak nawiasem mówiąc, te kwoty co zarabiają streamerzy są ogromne. Wystarczy, że zyskają sympatię młodocianej widowni i już przy paru tysiącach subów i mając 200-300 widzów na lajwie spokojnie można dniówkę wyciągnąć dobrą, chociaż zależy jaki content.


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - twardy - 24-08-2017 22:01

Skad wiesz, ze 3/4 streamerow nie ma DG?


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - Soplica - 25-08-2017 20:55

(24-08-2017 22:01)twardy napisał(a):  Skad wiesz, ze 3/4 streamerow nie ma DG?

No może większość topowych ma, ale znam sporo streamerów zarabiających dobre hajsy przy małej widowni i jakoś wątpię, żeby mieli dg.

Rafonix nie wiem czy znacie, od prawie 2 lat wyciągał na streamach nie małe pieniądze a działalność dopiero otworzył 5 miesięcy temu.


RE: Donejty stream na YouTube co wybrać? - aero2 - 25-08-2017 21:16

Dzięki za informacje.