Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się coś takiego na cpalead/adworkmedia? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się coś takiego na cpalead/adworkmedia? (/Temat-Czy-da-sie-cos-takiego-na-cpalead-adworkmedia-150271)



Czy da się coś takiego na cpalead/adworkmedia? - Soplica - 24-08-2017 16:36

Witam, na cpalead i adworkmedia są bardzo fajne stawki dla wielu krajów jednak nigdzie nie mogę się doszukać czegoś w stylu, że mogę podobnie jak na eforsie wybrać jakiś tam szablon pod download, nazwać po swojemu swój plik i tak o to promować pod pin submit. Na cpalead i adworkmedia ich standardowe programy to wygraj iphone, a ja wiem że coraz mniej ludzi się na to nabiera i chcę nadawać własne tytuły plików itp

Chodzi o coś takiego:

[Obrazek: eforsapng_qhneqpp.png]


Czy da się coś takiego na cpalead/adworkmedia? - tomek7912 - 24-08-2017 18:43

Na cpalead w zakładce edycji html podmień nazwę na jaką chcesz.


RE: Czy da się coś takiego na cpalead/adworkmedia? - Soplica - 24-08-2017 19:18

(24-08-2017 18:43)tomek7912 napisał(a):  Na cpalead w zakładce edycji html podmień nazwę na jaką chcesz.

ok sprawdzę, dzięki Smile


RE: Czy da się coś takiego na cpalead/adworkmedia? - Soplica - 24-08-2017 22:11

(24-08-2017 18:43)tomek7912 napisał(a):  Na cpalead w zakładce edycji html podmień nazwę na jaką chcesz.

chodzi o content locker? - Bo nie widzę żadnej zakładki z html.


RE: Czy da się coś takiego na cpalead/adworkmedia? - tomek7912 - 25-08-2017 10:04

(24-08-2017 22:11)Soplica napisał(a):  
(24-08-2017 18:43)tomek7912 napisał(a):  Na cpalead w zakładce edycji html podmień nazwę na jaką chcesz.

chodzi o content locker? - Bo nie widzę żadnej zakładki z html.
Tak. Wchodzisz w Tools>Lokers. Create locker, wybierasz template np. Download i masz tam zakładkę, taki ołówek, znajdź tam podstawową nawę i ją zmień.


RE: Czy da się coś takiego na cpalead/adworkmedia? - Soplica - 25-08-2017 21:23

Cytat:Tak. Wchodzisz w Tools>Lokers. Create locker, wybierasz template np. Download i masz tam zakładkę, taki ołówek, znajdź tam podstawową nawę i ją zmień.

Oki to ostatnie pytanko, jak to jest wtedy ze stawkami i jak zobaczyć dla jakich krajów będzie to działać?