Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osobny dział dla CS:GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Osobny dział dla CS:GO (/Temat-Osobny-dzial-dla-CS-GO-150257)

Strony: 1 2 3


RE: Osobny dział dla CS:GO - Zaperr44 - 01-09-2017 19:37

(31-08-2017 16:41)khryme napisał(a):  Skoro ma byc dzial dla csa, to dlaczego ma nie byc dzialu dla Doty ktora takze ma ruletki i jackpoty a tematy z nia sa umieszczane?

Dla mnie są 2 opcje :

1) Umieszczanie tematów cs do swojego działu
2) Stworzenie nowego działu dotyczącego ruletek,jackpotów itp (nie tylko związanych z grami, ale też i fizycznych)


RE: Osobny dział dla CS:GO - kalutor - 16-09-2017 21:40

Właśnie miałem wystąpić z taką samą inicjatywą...


RE: Osobny dział dla CS:GO - DorszGaming - 17-09-2017 16:40

Ja bym ten dział przeniósł gdzieś wyżej, bo jak narazie jest słabo widoczny :/


RE: Osobny dział dla CS:GO - Arivi - 19-09-2017 17:29

Też jestem za tym żeby regulamin wymagał zakładania tych tematów w wyznaczonym do tego dziale.


RE: Osobny dział dla CS:GO - karoltevez92 - 19-09-2017 17:43

i ja jestem za tym żeby to jakoś poukładać


RE: Osobny dział dla CS:GO - moskou - 20-09-2017 12:13

Zdecydowanie za, tematy o zarabianiu są zalane ruletkami i jackpotami z csgo, a sensowne tematy giną czasem w natłoku tego spamu/


RE: Osobny dział dla CS:GO - Hiuston - 20-09-2017 22:41

Jak najbardziej jestem za utworzeniem oddzielnego działu na te 'głupoty'. Tongue


RE: Osobny dział dla CS:GO - Magiczny. - 23-09-2017 13:21

Moim zdaniem, tematy z działu ,,Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet'' gdzie można dostać za darmo 0.50$na ruletke lub inne tego typu rzeczy powinny mieć swój dział


RE: Osobny dział dla CS:GO - Admin - 26-09-2017 08:24

W dziale związanym z csem utworzyłem osobną kategorie jaką będą Ruletki CS oraz Skiny

http://zarabiam.com/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408

wyciągnąłem również dział CS GO wyżej ze strefy gier aby ruletka była bardziej widoczna.


Osobny dział dla CS:GO - Admin - 26-09-2017 08:25

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.