Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osobny dział dla CS:GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Osobny dział dla CS:GO (/Temat-Osobny-dzial-dla-CS-GO-150257)

Strony: 1 2 3


RE: Osobny dział dla CS:GO - Dante_/ - 30-08-2017 18:31

(26-08-2017 00:06)Zaperr44 napisał(a):  
(25-08-2017 17:27)Pawlak093 napisał(a):  Moim zdaniem zbedny dzial. Jest counter strike jak kolega wyzej napisal i niech tak zostanie.

Tyle, że dział umarł dawno temu i nikt się do niego nie stosuje i tematy z cs'em wrzuca do innych działów.

Czyli według Ciebie jest potrzebny drugi dział o tej samej tematyce i żeby znowu był zapomniany? Jeżeli jesteś z społeczności CS'a to powinieneś "ożywiać" ten dział zamiast składać propozycje o stworzenie drugiego takiego samego działu.


RE: Osobny dział dla CS:GO - rachman - 30-08-2017 18:44

Skoro jest taki dział to chętni na niego - do dzieła - ganiać tych co zamieszczają tematy o CS nie tam gdzie trzeba i dział sam odżyje, jak jeszcze Wy go rozruszacie to i więcej porządku będzie na forum i Wy znajdziecie kolejny kącik dla siebie Wink


RE: Osobny dział dla CS:GO - Zaperr44 - 30-08-2017 19:11

(30-08-2017 18:31)Dante_/ napisał(a):  
(26-08-2017 00:06)Zaperr44 napisał(a):  
(25-08-2017 17:27)Pawlak093 napisał(a):  Moim zdaniem zbedny dzial. Jest counter strike jak kolega wyzej napisal i niech tak zostanie.

Tyle, że dział umarł dawno temu i nikt się do niego nie stosuje i tematy z cs'em wrzuca do innych działów.

Czyli według Ciebie jest potrzebny drugi dział o tej samej tematyce i żeby znowu był zapomniany? Jeżeli jesteś z społeczności CS'a to powinieneś "ożywiać" ten dział zamiast składać propozycje o stworzenie drugiego takiego samego działu.

Nie chodzi o stworzenie drugiego takiego działu (przedtem nie wiedziałem w ogóle, że taki istnieje) Tylko o przystosowanie się do niego i dodawanie tam tematów niż zaśmiecania innych działów.


RE: Osobny dział dla CS:GO - Dante_/ - 30-08-2017 19:28

(30-08-2017 19:11)Zaperr44 napisał(a):  
(30-08-2017 18:31)Dante_/ napisał(a):  
(26-08-2017 00:06)Zaperr44 napisał(a):  
(25-08-2017 17:27)Pawlak093 napisał(a):  Moim zdaniem zbedny dzial. Jest counter strike jak kolega wyzej napisal i niech tak zostanie.

Tyle, że dział umarł dawno temu i nikt się do niego nie stosuje i tematy z cs'em wrzuca do innych działów.

Czyli według Ciebie jest potrzebny drugi dział o tej samej tematyce i żeby znowu był zapomniany? Jeżeli jesteś z społeczności CS'a to powinieneś "ożywiać" ten dział zamiast składać propozycje o stworzenie drugiego takiego samego działu.

Nie chodzi o stworzenie drugiego takiego działu (przedtem nie wiedziałem w ogóle, że taki istnieje) Tylko o przystosowanie się do niego i dodawanie tam tematów niż zaśmiecania innych działów.

Czyli dajesz propozycje czegoś bez sprawdzenia czy takie coś jest, dobrze zrozumiałem? A odnośnie przystosowania się do niego, to zacznijmy od tego, że przeróżne strony nt. csgo hazard to serwisy zarobkowe, tak? Więc nie widzę do czego ktoś się niby ma przystosować.
Zadam Tobie jedno pytanie, do czego służy dział CS według Ciebie, bo jak dla mnie to na forum o zarabianiu raczej nie będzie chodziło o znalezienie "kompana" do gry. Może do sprzedania jakiś skinów, ale to jednak przeznaczony dział do tego to "Sprzedam, kupię, zamienię".


RE: Osobny dział dla CS:GO - karol9919 - 30-08-2017 21:50

Jestem za. Kupa spamu z promowaniem jakichś jackopotów i gier w csie, ukazywane jako "sposób zarobku"... beka


RE: Osobny dział dla CS:GO - Zaperr44 - 30-08-2017 22:41

Cytat:Czyli dajesz propozycje czegoś bez sprawdzenia czy takie coś jest, dobrze zrozumiałem? A odnośnie przystosowania się do niego, to zacznijmy od tego, że przeróżne strony nt. csgo hazard to serwisy zarobkowe, tak? Więc nie widzę do czego ktoś się niby ma przystosować.
Zadam Tobie jedno pytanie, do czego służy dział CS według Ciebie, bo jak dla mnie to na forum o zarabianiu raczej nie będzie chodziło o znalezienie "kompana" do gry. Może do sprzedania jakiś skinów, ale to jednak przeznaczony dział do tego to "Sprzedam, kupię, zamienię".

Tak daje propozycję bo widząc ten spam myślałem, że własnie przez brak działu taki śmietnik się robi a to już nie chodzi o to tylko o przystosowanie do pisania tematów w odpowiednim dziale.A co do tego czy jest serwisem zarobkowym to bym polemizował bo znacznie sie róźni od tych które się znajdują na forum i na pewno jest znaczna mniejszość osób które w ogóle na tym "zarabiają".


RE: Osobny dział dla CS:GO - Tidus - 31-08-2017 00:23

Przecież jest milion metod zarabiania 'na steamie' tj. kup skórke tak sprzedaj tak itd itp / ruletki i inne cacka

Jeszcze innym sposobem jest dodanie prefixów typu [steam] w przypadku kiedy coś dotyczy csa i innych steamowych


RE: Osobny dział dla CS:GO - VeronVB - 31-08-2017 08:30

Ja również jestem za. Lubię poczytać o nowych sposobach zarobku na csie, ale narazie robi się trochę bałagan na forum. Nowy poddział jak najbardziej się przyda.


RE: Osobny dział dla CS:GO - khryme - 31-08-2017 16:41

Skoro ma byc dzial dla csa, to dlaczego ma nie byc dzialu dla Doty ktora takze ma ruletki i jackpoty a tematy z nia sa umieszczane?


RE: Osobny dział dla CS:GO - azzaz - 01-09-2017 18:54

Może osobny dział dla wszystkiego na czym zarabia się skórki, skiny i inne tego typu rzeczy i tam byłby i cs i dota i inne podobne? Ja osobiście jak wchodzę w dział dyskusje o zarabianiu to tego typu tematów nawet nie czytam, tylko wybieram między nimi te na których się zarabia prawdziwe waluty, czy kryptowaluty, bo chcę zarobić jak każdy, ale niekoniecznie interesuje mnie zarabianie przedmiotów w grach komputerowych.