Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet (/Temat-Poszukuje-5-10-osob-chetnych-zarabiac-przez-internet-150202)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - m1kie - 22-08-2017 14:11

Witam, tytul moze troche dziwic, niestety nie wiedzialem jak to moge lepiej napisac.

Poszukuje 5-10 chetnych osob, ktore chca zarobic przez internet, nie ma zadnych wplat wlasnych, nie jest to reflinkowanie wam.

Wymogi

- Zmienne IP
- Dostepnosc czasowa ( kiedy tylko chcecie, jest 3 w nocy i chcecie sobie dorobic? Zaden problem)
- Bycie osoba dorosla ( warunek niekonieczny aczkolwiek potrzebny - chociazby do tego ze wyplaty beda na konta bankowe oraz powinno sie z nich rozliczac PITem - dochod dodatkowy)
- Uczciwosc ( nie szanuje osob, ktora chca wyrolowac - takie szybko koncza ze mna wspolprace)
- Troszke oleju w glowie


Co oferuje?

-Dorobienie od 10 do nawet 100 zlotych dziennie.
- Wyplaty 4x w miesiacu ~
- Panel dostepny 24/7 - Robisz kiedy chcesz - zarabiasz ile robisz
- Nie musisz wykonywac pracy codziennie ( chociaz napewno zmniejszy to Twoje zarobki )


Oferuje kompleksowe wytlumaczenie zasad, jakie obowiazuja na stronie zarobkowej.

Dlaczego tylko 5 osob? Proste, nie ogarne wiecej osob na raz, a nie chce tez tego zlecac innym, ktorzy u mnie pracuja.

Nie podaje wszystkiego na tacy, tylko te 5 osob dowie sie o co chodzi, w miare ich wtajemniczenia bede zapewne przyjmowal nowe osoby az do zaspokojenia potrzeb serwisu.


Od siebie moge dodac ze praca jest latwa, intuicyjna i nawet 10 letnie dziecko mogloby ja wykonywac. Wszystko jest wytlumaczone. Ja jestem do dyspozycji okolo 15h na dzien z wylaczeniem jakichs imprez, spania czy uczelni.

Z doswiadcznia wiem ze w tym "zawodzie" pozostaja osoby z trudna sytuacja finansowa nizeli tacy, ktorzy chca sobie cos dorobic. Praca jest trywialnie prosta co za tym idzie zarobki liczone na "roboczo-godziny" nie powalaja, ale przy kilku trikach mozna wszystko ustawic zeby "latalo" samo Smile

Podania prosze pisac na PW, powiedziec cos o sobie, dlaczego szukacie zarobku przez internet, ile dziennie mielibyscie czasu na to, czy sytuacja finanowa zmusza was do podjecia takich krokow. Osoby z ciezsza sytuacja beda mialy pierwszenstwo. 90% osob u mnie podzialo sie wlasnie z powodu niesplaconych rat kredytu, czy przez zycie "do 10-tego". Ktos ponad 2 lata temu pomogl mi wyjsc z opresji tym sposobem i obiecalem ze rowniez ja bede pomagal w miare mozliwosci.

Nie zapomniec o podaniu nicku skype!!



Jezeli Administracja sie tym zainteresuje to jak najbardziej mozliwe jest dodanie admina i wyjasnienie mu dokladniej na czym to polega w celu potwierdzenia moich slow, nie mam nic do ukrycia oczywisice w waskim gronie, duza liczba osob w malym czasie zniszczylaby caly "system"


Pozdrawiam!

LINK DO STAREGO TEMATU - gdzie mozna poczytac opinie ( kiedys juz bralem troche osob z forum ) http://zarabiam.com/Temat-Poszukuje-5-osob-chetnych-zarabiac-144923

Od razu informuje ze nie jest to dobra praca dla ludzi, ktorzy pracuja na etat a potem chca sobie troche dorobic, generalnie najlepsze osoby to uczniowie oraz studenci, gdzie dorobienie 50-100 zl tygodniowo wpasowywuje sie idealnie w kilka piwek i wodeczke na koniec tygodnia Smile.


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Zaperr44 - 22-08-2017 15:31

Jestem chętny odpowiada mi taki układ,napisz na pw Smile


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - pr3tor - 22-08-2017 18:17

jestem chętny Smile Napisałem na PW Smile


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - snajper520 - 22-08-2017 18:24

Jestem zainteresowany, prosze o pw Wink


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - twardy - 22-08-2017 18:29

Cytat:Podania prosze pisac na PW

Xpokerface


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - m1kie - 22-08-2017 19:14

Generalnie prosze pisac do mnie PW, napisalo juz okolo 20 osob caly czas tylko odpisuje, ale zapewne lwia czesc sie wycofa po pewnym czasie, wiec smialo nabor dalej trwa.


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - wrzochal11 - 22-08-2017 20:09

Mi to wygląda na działanie w MyPay.. oraz innych portalach tego typu.
Czy się może mylę? Wink


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - m1kie - 23-08-2017 09:24

Mypay jest jakby podstawka, lecz nie zapraszam z reflinka, posiadam wlasna strone tego typu.


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - fusek - 25-08-2017 08:06

Napisalem i ni nie dostslem


RE: Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet - Pablo1878 - 25-08-2017 08:43

(25-08-2017 08:06)fusek napisał(a):  Napisalem i ni nie dostslem

Pewnie ma całą skrzynkę zapchaną Wink