Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka (/Temat-Zarabianie-na-darmowych-coinsach-w-CS-GO-bukmacherka-150190)



Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka - BigFinger35 - 21-08-2017 21:43

Witam
Nazywam się Piotrek i mam 19 lat.
Jest to mój pierwszy dziennik więc za wszystkie błędy od razu przepraszam Big Grin
Dziennik podzielę na dwie części o zarabianiu na stronach z coinsami i na bukmacherce.

Część 1

Ostatnio natknąłem się na różne strony oferujące darmowe coinsy za zwyczajne klikanie co jakiś określony czas. Chciałbym sprawdzić czy systematyczną pracą (o ile to w ogóle można nazwać pracą Tongue) można coś stamtąd wyciągnąć.
Jak na razie zbieram coinsy na 3 stronach :

www.csgowitch.com
www.csgoatse.com
www.greenhunt.gg

Tak więc pierwsze dwie strony są prawie identyczne jednak różnica polega na tym, że na pierwszej stronie możemy otrzymać 100 coinsów co 3 godziny a na drugiej 50 coinsów co 1 godzine ( jedyne co musimy zrobić to dodać i nazwę ich strony do naszej nazwy steam zajmuje to około 10 sec) Skiny można wypłacić dopiero po wpłacaniu 2$ lub gdy obrócimy tam 50$ oraz nasz "wager" ( nie wiem jak to przetłumaczyć na polski ) musi być większy niż skin który chcemy wypłacić. Przykład: stawiamy 100 coinsów na ruletce i nasz "wager" wzrasta o 100. Czyli żeby coś wypłacić trzeba również tam grać (ale to dla nas nie będzie problem Big Grin)
Trzecia strona jest zupełnie inna, oferuje ona 1 spin na 24h w którym możemy wygrać jakąś sumę punktów, które potem zamieniamy na skiny. Problem jest tylko w tym, że najtańszy skin kosztuje tam 11000 :/ Zobaczymy po jakim czasie to uzbieramy Tongue A jeśli chodzi o wypłacanie to nic nie zauważyłem żeby były jakieś haczyki. Na tej stronie będę tylko na darmowych spinach zarabiać.

Tak więc moim celem będzie dziennie zarabiać po 700 coinsów ( 400 z darmowych a 300 z ruletek i innych tego typu gierkach)
A cel główny to uzbierać 10000 coinsów i wypłacić to i sprawdzić czy te strony to nie jakiś scam Tongue

Na dzień dzisiejszy mam 2200 coinsów na obu stronach.

Cel: 2200/10000

Część 2

No a w tej części zaczynamy naszą zabawę z bukmacherką Big Grin Uprzedzam od razu ,że nie będziemy tu zarabiać jakiś dużych kokosów. Zaczynam od 100 zł. Moim celem będzie do końca września zarobić 500zł ( no chyba że się uda wcześniej Big Grin)
Możliwe, że będę tu wrzucać moje bety ale na analizy nie liczcie Tongue

Cel 0/500

Dziennik będę codziennie aktualizować o północy, jeśli macie jakieś pytania to piszcie Smile


RE: Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka - BigFinger35 - 22-08-2017 21:51

Dzień 1

Dzisiejszy dzień udany, 700 ptk zdobyte na obu stronach bez większego problemu a na greenhunt ze spina wylosowałem całe 10 ptk Jerk.

Jutro lub pojutrze zacznę zabawę z bukmacherką Smile

Cel: 2900/10000



RE: Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka - Watoga - 23-08-2017 08:39

U jakiego bukmachera chcesz grac I jakimi stawkami?


RE: Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka - BigFinger35 - 23-08-2017 09:30

(23-08-2017 08:39)Watoga napisał(a):  U jakiego bukmachera chcesz grac I jakimi stawkami?

Unibet a stawki 10zł, max 20zł


RE: Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka - BigFinger35 - 23-08-2017 22:54

Dzień 2

Dzień podobny do wczorajszego 700 ptk zdobyte i powolutku zbliżamy się do 10000 Big Grin

Dodatkowo zarejestrowałem się na mypay i próbuje coś z tych ankiet uzbierać, jak na razie mam całe 0.24 zł Tongue Mam nadzieje, że z czasem dojdą bardziej wartościowe reklamy.

Niestety z przyczyn finansowych bukmacherke zaczniemy w przyszłym tygodniu Sad

CS:GO 3600/10000
Bukmacherka 0/500
MyPay 0.24 Zł



RE: Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka - BigFinger35 - 24-08-2017 23:53

Dzień 3

Dzień w sumie taki sam jak wczorajszy, kolejne 700 ptk wpadło nam na konto, a na mypayu 0.41gr Jerk

CS:GO 4300/10000
Bukmacherka 0/500
MyPay 0.64 Zł



RE: Zarabianie na darmowych coinsach w CS:GO + bukmacherka - BigFinger35 - 26-08-2017 22:19

Dzień 4 i 5

Dziś i wczoraj dużo grałem na obu stronach, skończyło to się, że na csgoatse przegraniem wszystkiego Jerk a na csgowitch mam teraz łącznie 10194 coinsy Huh, niestety nie można na razie tego wypłacić ponieważ skiny są tam od 60$ ( podobno mają za niedługo dodać tańsze ) więc cel zwiększamy do 60000 coinsów zobaczymy czy uda nam się ugrać kosę Tongue

Bukmacherke zaczniemy od poniedziałku a międzyczasie klikam sobie ankiety na mypal na dzień dzisiejszy mam 1,13 Big Grin Może za miesiąc bedzie 12 zł to będę mieć kebsa za darmo Big Grin

CS:GO 10000/60000
Bukmacherka 0/500
MyPay 1,13 Zł