Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania- Szukam serwisu CPA, zapis z refilnka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania- Szukam serwisu CPA, zapis z refilnka (/Temat-Powrot-do-zarabiania-Szukam-serwisu-CPA-zapis-z-refilnka-150185)



Powrót do zarabiania- Szukam serwisu CPA, zapis z refilnka - patulsky1337 - 21-08-2017 19:16

Hej, szukam serwisu CPA z ofertami, w których należy "zrobić coś" aby pobrać plik.

Będę zarabiał głównie przez YT i ruch zagraniczny ( w bardzo małym procencie polski).

Niestety dość długą przerwę miałem w poważniejszym zarabianiu przez Internet i trochę nie mogę się odnaleźć w tych wszystkich powstałych dzisiejszych serwisach, które się reklamują i zachwalają. Rozumiem, konkurencja i te sprawy, ale co polecacie osobiście?

Głównie zależy mi na dobrze przygotowanych, solidnych programach i szybkich wypłatach.

Z góry dzięki.


RE: Powrót do zarabiania- Szukam serwisu CPA, zapis z refilnka - patulsky1337 - 23-08-2017 19:52

Po kilku dniach wybrałem lead.network... chyba dobrze trafiłem.

Dziękuje wszystkim za pomo... um... dobra nieważne.

Można zamknąć. smutny


RE: Powrót do zarabiania- Szukam serwisu CPA, zapis z refilnka - radmatuszewski - 23-08-2017 20:12

Skoro ruch zagraniczny to nie lepiej jakieś PPA, OGads lub PPI?


RE: Powrót do zarabiania- Szukam serwisu CPA, zapis z refilnka - Gremquen - 23-08-2017 23:22

Dokładnie. Ogads jest spoko. Ma sporo darmowych ofert, mniej wartych, ale konwersja jest spoko i spokojnie można wyjść lepiej niż na ofertach pin submit itp.

A jeśli faktycznie chcesz większe leady, ale mniejsza konwersja to cpagrip lub nawet astrocash Smile

Wszystkie 3 są przeze mnie sprowadzone i polecane również przez innych


Powrót do zarabiania- Szukam serwisu CPA, zapis z refilnka - Hybrid1990 - 08-10-2018 16:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.