Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage - nagły skok zasięgu postów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage - nagły skok zasięgu postów (/Temat-Fanpage-nagly-skok-zasiegu-postow-150146)



Fanpage - nagły skok zasięgu postów - Thinker - 19-08-2017 18:06

Hej! Otóż ostatnio doznałem dość zadawalajacego szoku. Otóż posty dotychczas zasięg miały maksymalnie do 200 osób i ciężko było wycisnąć wiecej, a teraz nagle od paru dni mam pod każdym postem minimum 1k zasięgu i rekordowy post to 4.5k. Czy to normalne że wzrósł zasięg organicznie czy to po prostu zawsze tak jest i za chwilę znów się zmniejszy? Tak mnie to zastanawia a do końca nie wiem. Wink


RE: Fanpage - nagły skok zasięgu postów - nykkusek - 20-08-2017 13:45

Może jakiś inny fanpage Cię udostępnił albo zmieniłeś godziny publikacji postów i bardziej trafiasz w newsfeed użytkowników.

Jednak i tak bym się do takiego skoku nie przyzwyczajał Smile


RE: Fanpage - nagły skok zasięgu postów - Hoolig4n - 21-08-2017 03:26

Przeanalizuj dni oraz godziny dodawanych postów i sprawdź na "większej próbce", a będziesz miał odpowiedź jak na dłoni Big Grin


RE: Fanpage - nagły skok zasięgu postów - Thinker - 21-08-2017 06:52

Posty dodaje ciągle o tej samej porze. Wink


RE: Fanpage - nagły skok zasięgu postów - hosezbsk - 21-08-2017 14:33

Ktoś musiał oznaczyć twój fanpage,ewentualnie trafiłes z postem w target fanpaga Smile ja mam po 300k- 500 k zasiegu wstawiajac posty pod tematyke fanpage


RE: Fanpage - nagły skok zasięgu postów - Xaimeer - 21-08-2017 15:54

Nie trzeba trafić z postem, ani nikt nie musi oznaczać. Zasięgi się zmieniają na FB jak w ruletce od dawna


RE: Fanpage - nagły skok zasięgu postów - Thinker - 22-08-2017 19:18

Teraz nagle znów spadł xd


RE: Fanpage - nagły skok zasięgu postów - karo1919 - 08-09-2017 12:50

Zasięg skacze, później spada, a Ty rwiesz włosy z głowy.. w międzyczasie propozycje promowania postów i reklam, w desperacji kupujesz, a facebook się cieszy Big Grin
No, a przynajmniej z ich perspektywy tak to chyba miało wygladac Xpokerface