Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja zdjęciowa z automatu przy zakładaniu nowego konta facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja zdjęciowa z automatu przy zakładaniu nowego konta facebook (/Temat-Weryfikacja-zdjeciowa-z-automatu-przy-zakladaniu-nowego-konta-facebook-150127)



Weryfikacja zdjęciowa z automatu przy zakładaniu nowego konta facebook - Soplica - 18-08-2017 22:40

Witam od jakiegoś czasu facebook z automatu daję mi weryfikację zdjęciową po rejestracji konta. Nie zdążę jeszcze potwierdzić maila a już dostaję tą weryfikację. Próbowałem vpn'y, proxy itd i dalej to samo. Nie wiem, więc dlaczego tak się dzieję. Może facebook jakoś dodał mój mac adres do black list?

Proszę o pomoc, jest to dla mnie ważne. Nie zależy mi na tym, abym to ja tworzył te fake konta, bo może robię jakiś błąd ale ostatnio kupiłem konto od innego użytkownika to też po zalogowaniu się od razu weryfikacja ;s


RE: Weryfikacja zdjęciowa z automatu przy zakładaniu nowego konta facebook - Kryspin - 18-08-2017 23:03

Czy tak ciężko poczytać inne tematy? Było to wałkowane już kilkanaście razy. Poszukaj i poczytaj a nie ciągle z jakimś problemem zakładasz nowy temat.


RE: Weryfikacja zdjęciowa z automatu przy zakładaniu nowego konta facebook - Olafejs - 19-08-2017 10:59

Było już, tak jak pisze @Kryspin