Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (nie)Profesjonalisty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (nie)Profesjonalisty (/Temat-Dziennik-nie-Profesjonalisty-150113)

Strony: 1 2


Dziennik (nie)Profesjonalisty - Micosh - 18-08-2017 10:14

Dziennik (nie)Profesjonalisty


Mam na imię Mateusz i witam większą część forum!
Na wstępnie chciałbym zaznaczyć, że raczej w tym dzienniku nie zobaczycie internetowych kokosów, ani żadnych kokosów w sumie też. Jerk2

Jakby to dziwnie nie zabrzmiało i z nadzieją (że nikt nie wygoni mnie z moim pomysłem do notatnika) w większej części tworzę ten dziennik dla siebie.

Pomysłów mam wiele, ale - jak to się mówi - zapałem nie grzeszę, więc mam nadzieję na rozpęd swojego samozaparcia razem z kolejnymi dniami z tym dziennikiem.

Co tu będzie? - Ktoś spyta, albo w sumie nikt nie spyta.
Trochę PPI, trochę skracaczy, TextBookers dla wyładowania nadmiaru siły w palcach Lol i coś co mi się nasunie.

Mój cel? - Mam nadzieję (bardzo małą) na osiągnięcie do ok. 100-150zł dniówki. Jak to wyjdzie - sam nie wiem, ale nie mam nic do stracenia Huh

Zacznijmy tak informatycznie pokerface
Dzień 0:

Dnióweczka:
0 / 150zł

/Edit:
Jakby kogoś interesowało:
TextBookers - 11,61zł; ocena: 5,80 / 6,00
Adf.ly - 0,11zł; kliki: 19

/Edit 2:
Całkowicie zapomniałem wspomnieć o glanc pomada legit planie na Sub / Premium SMS, który mam zamiar wprowadzić w życie pewnie pod koniec następnego tygodnia.


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - Wojtek574 - 18-08-2017 10:16

Powodzenia Wink


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - wrzochal11 - 18-08-2017 10:19

Te "kokosy", to pojęcie względne Wink
Jeden zarobi 5zł / dzień i mówi, że to dużo..
Drugi 200zł / dzień i mu mało Smile

Powodzenia życzę!


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - Micosh - 18-08-2017 10:30

Dzięki wielkie @[Wojtek574]. Postaram się!
@[wrzochal11] no wiadomo, ale niestety często im więcej się ma, tym więcej się wydaje. I też dziękuję Smile

/Edit:
Coś mnie dzisiaj literówki męczą Smile


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - wrzochal11 - 18-08-2017 10:34

Stąd pewnie wzięło się to powiedzenie, że nie ważne ile się zarabia, ważne ile się z tego wydaje Smile


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - Micosh - 18-08-2017 10:54

Dzisiaj raczej zbytnio nic nie wpadnie, bo nie mam nawet chwili wolnej.
Najpierw rozmowa o pracę - już za chwilę 4 !
Potem praca nad dużym projektem, który możliwe, że będzie podstawą mojej dniówki Lol
A weekend, jak to weekend - TextBookers odwiedzę, może coś z Adfly wpadnie i tyle.
Jakbym się nie pojawił w weekend, to w poniedziałek będzie wielki update Smile

/Edit:

Żeby nie dublować postów piszę tutaj.

Trochę słabo dzisiaj wyszło, liczyłem na jakąś żaróweczkę nad głową.
Na TextBookers napisane trzy teksty pewnie do wieczora napiszę jeszcze ze trzy i zamknę kartę TextBookers w przeglądarce Smile
Kasa oczywiście wpadnie z tych tekstów na dniach więc dzisiaj chyba mogę już podsumować smutnym, aczkolwiek motywującym:

Dzień 0:

Dnióweczka:
0 / 150zł


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - Micosh - 21-08-2017 18:43

Dzisiaj, tj. 21-08-2017

Dzień 1:

Dnióweczka:
1,61 / 150zł

Na razie marnie to widzę Undecided
Na Textbookers wisi 6 tekstów, może się coś ruszy bo dostałem się do opisów do katalogów i opisów produktów. Powoli startuje Premium/SUB, ale na tę chwilę konwersja 0.00%. To jeszcze nie dzisiaj i nie jutro, ale jestem dobrej myśli Huh


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - paweuq - 21-08-2017 19:36

Siema

A ja Ci proponuje jeszcze ClixSense Big Grin Masz tu mojego refa. Zawsze coś wpadnie! Big Grin Ja w miesiąc uzbierałem około 25$ Big Grin Wypełniam tylko ankiety, z taskami było by ponad 30 a może i nawet 35$. Ankiety nie są długie i nie jest to takie aż nudne Big Grin


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - Micosh - 22-08-2017 09:51

@[paweuq] na Clixsense robiłem, aż do tego "odświeżenia" serwisu. Od tamtej pory tam nie wchodziłem, więc nie mam jak zarejestrować się z refa Smile
Tak czy owak dzięki za propozycję, może wrócę do zaufanego CS.


Co do spraw statystycznych

Dzień 3:
Dnióweczka:
6,20 / 150zł

Coś się zaczyna bujać Wink Będę aktualizował dzisiaj ten pościk.


RE: Dziennik (nie)Profesjonalisty - Lubiepieniążki - 22-08-2017 16:15

Jeśli chodzi o skracanie to bierzesz ruch z YT czy spam ? Jaki masz sposób Smile