Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! (/Temat-Gamekit-Czyli-latwe-50-EURO-do-zgarniecia-150098)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! - SpeaRR - 17-08-2017 17:48

UWAGA! ZANIM PRZECZYTASZ TEN PORADNIK ZAPOZNAJ SIĘ Z TYM TEMATEM INACZEJ NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ O CO CHODZI:
http://zarabiam.com/Temat-Gamekit-Banantic-Gamehag-czyli-3-strony-na-ktorych-latwo-zarobic-150097


Witam, skoro czytałeś poprzedni temat i znalazłeś się tutaj to pewnie chciałbyś szybko zyskać 50 EURO. Chciałbym wam przedstawić mój sposób jak szybko zdobyć nasze 50 EURO.

Wróćmy trochę wstecz i cofnijmy się do momentu gdzie założyliśmy już konto na stronie Gamekit. Strona ta oferuje 3000 punktów za każdą osobę, która zarejestruje się z naszego reflinka i zamówi coś na stronie. Mój sposób jest dosyć prosty wystarczy posiadać:
* Cierpliwość
* Grę - War Thunder
* Emulatory androida


Zacznijmy od tego po co nam jest War Thunder, gra ta będzie nam potrzebna do zdobywania punktów na stronie. Za wykonanie pierwszego zadania w tej grze na stronie Gamekit dostaniemy 2000 punktów (Trzeba wbić 2 lvl co jest bardzo łatwe a przynajmniej dla mnie) Gdy już mamy nasze 2000 punktów sprawa jest już prosta, zamawiamy cokolwiek z strony w tej cenie otrzymamy takie rzeczy jak:
* Złoto czy punkty jakieś do FIFY
* Losowy przedmiot do CS:GO
* 15 losowych kodów do gier na steam
* 5 kodów premium do gier na steam

Wybieramy jedną z tych rzeczy i zamawiamy (ZAPOZNAJ SIĘ Z POPRZEDNIM TEMATEM, LINK WYŻEJ)
Teraz tylko czekamy aż strona wyśle nam nagrodę i zyskujemy to co wybraliśmy oraz na główne konto 3000 PUNKTÓW. Wystarczy tylko 10 kont żeby zyskać 30000 punktów za które możemy wyjąć kosę/nóż do CS:GO, który możemy z łatwością sprzedać za 50$-55$ W taki sposób zyskujemy łatwe 50$

Jak ktoś chociaż trochę ogarnia grę War Thunder to może zrobić nawet 3 konta dziennie i wykonać tą misje. Ja tam preferuje 1 konto - 1 dzień.

Mój reflink:
https://gamekit.com/?reflink=9ee5-114698384
Czysty link:
https://gamekit.com


UWAGI:
* Miałem takie sytuacje, że niekiedy otrzymywałem bana gdyż gdy wyłączymy emulator androida i wejdziemy (czy tam telefon) to resetuje nam się IP dlatego polecam zrobić to tak jakby na "Jednym Wdechu" czyli odpalić przeglądarke, założyć konto, wykonać misje i zamówić po czym wyjść i czekać aż na email nam przyjdzie informacja, że nasza nagroda jest już gotowa do odbioru.



RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - itolek100 - 17-08-2017 18:59

Zarejestrowałem się na podanej stronie i nie mam do wyboru gry pt. War Thunder. Tylko ja tam mam?


RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - SpeaRR - 17-08-2017 19:56

Dziwne za każdym razem gdy robiłem konto zawsze miałem tą gre. Zobacz swoje ip i lokalizacje i podeślij tutaj jak możesz


RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - Mateusz097 - 17-08-2017 20:28

Ile trzeba czekać na wykonanie etapu w grze?


RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - SpeaRR - 17-08-2017 20:33

Jeżeli wykonałeś zadanie to max godzina i przyjdą ci punkty a przynajmniej u mnie tak było i jest ciągle. Raz czekałem do 4h a raz po 10 minut otrzymałem punkty


RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - hubert2002 - 17-08-2017 20:51

Ja też nie mam War Thunder :/


RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - SpeaRR - 17-08-2017 21:14

Widocznie niektóre IP jest w jakimś innym stanie, spróbujcie poprostu stworzyć inne konto i sprawdzić.


RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - Mateusz097 - 17-08-2017 21:31

A jak wykonąć misje do innych gier np przegladarkowch?


RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - SpeaRR - 17-08-2017 21:37

W sumie to sam nie wiem poprostu wejdź i spróbuj zrobić rejestrację i zagraj. Jeszcze nie próbowałem gier przeglądowych bo się nie opłaca. Niektórzy nie mają nawet WT a niektórzy mają jeszcze WOT i WOWarShips, za które dostaje się po 10k punktów. Nie wiem naprawdę czemu tak się dzieje


RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko! - Mateusz097 - 17-08-2017 21:52

Właśnie sprubowałem potwierdzić konto i Konto Zablokowane.