Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! (/Temat-Gamekit-Banantic-Gamehag-czyli-3-strony-na-ktorych-latwo-mozecie-zarobic-150097)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - milosz998 - 23-08-2017 15:24

Konto zawieszone. Beka życia. 3 dni grania żeby wbić 7 lvl i 10 k i zawieszone.

Nie polecam. Usuńcie ten temat zanim ktoś inny straci czas.


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Vortex3322 - 24-08-2017 13:26

(23-08-2017 15:24)milosz998 napisał(a):  Konto zawieszone. Beka życia. 3 dni grania żeby wbić 7 lvl i 10 k i zawieszone.

Nie polecam. Usuńcie ten temat zanim ktoś inny straci czas.

Mam tak samo


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - helix - 27-12-2017 08:51

Nie działają te strony na androida albo ban z różnych krajów lub wcale nie chce się wyświetlić ikona android w grach jak się wypełnić ofertę w grach .


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - skylones - 18-09-2018 11:40

W zimę próbowałem to trochę nie wypaliło. Spróbowałem wczoraj ponownie, gdy zobaczyłem, że za War Thunder dają AŻ 55 TYSIĘCY PKT (około 100€, tylko tam nie ma PSC) to aż ślinka zaczęła mi cieknąć. Zamówiłem narazie nagrody i modlić się tylko, żeby nie dostać bana. A tak wgl to przeglądarka Puffin dostępna jest na Windowsa i z niej korzystam na Gamekit. Jak nie dostanę bana i otrzymam nagrody to napiszę tutaj.

EDIT: No niestety, ban. Strata czasu, temat do zamknięcia.


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - SpeaRR - 18-09-2018 18:12

Widzicie kiedy to było pisane? xD


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - skylones - 11-10-2018 20:38

W takim razie autor tematu (w tym wypadku ty) powinien napisać o tym, że sposób już nie działa.