Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! (/Temat-Gamekit-Banantic-Gamehag-czyli-3-strony-na-ktorych-latwo-mozecie-zarobic-150097)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Vortex3322 - 21-08-2017 20:22

Z emulatora na komputerze robiłem fake konta z refa, a na telefonie logowałem się tylko na główne konto(wszystko z przeglądarki puffin). Po zebraniu na głównym koncie 15000 punktów i postanowiłem coś wypłacić. Po dwóch dniach od zażądania wypłaty dostałem bana na wszystkich kontach. Wiesz może o czym mogłem zapomnieć ? Dodam jeszcze, że po wylogowaniu się z konta gamekit wyłączałem wszystkie karty i restartowałem puffina.


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Matoro132 - 21-08-2017 23:09

(21-08-2017 20:22)Vortex3322 napisał(a):  Z emulatora na komputerze robiłem fake konta z refa, a na telefonie logowałem się tylko na główne konto(wszystko z przeglądarki puffin). Po zebraniu na głównym koncie 15000 punktów i postanowiłem coś wypłacić. Po dwóch dniach od zażądania wypłaty dostałem bana na wszystkich kontach. Wiesz może o czym mogłem zapomnieć ? Dodam jeszcze, że po wylogowaniu się z konta gamekit wyłączałem wszystkie karty i restartowałem puffina.

Ten sam adres mac? skaczącą lokalizacja? Po to jest mozliwosc w memu robienia multi by zapobiec banowi. Jesli robiles wszystkie konta na jednym adresie to nie ma co sie dziwic.
Dodam ze dostalem bana na jednym z refow po tym jak przypadkowo wylaczylem puffina. Skontaktowalem sie z supportem i dowiedzialem sie ze jesli wroci sie na pierwotna lokalizacje (ta w ktorej sie rejestrowalo) to nasze konto zostanie odblokowane automatycznie.


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Sebix1929 - 22-08-2017 01:38

A jak zamówię już wszystko co chciałem z refa to mogę wyłączyć emulator i w momencie otrzymania klucza zalogować sie na nowo otwartym emulatorze ( innym ip ) w celu otrzymania klucza bez bana ? Bo nie wiem czy jedna zmiana ip może wpłynąć na bana ?


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Vortex3322 - 22-08-2017 02:06

(21-08-2017 23:09)Matoro132 napisał(a):  
(21-08-2017 20:22)Vortex3322 napisał(a):  Z emulatora na komputerze robiłem fake konta z refa, a na telefonie logowałem się tylko na główne konto(wszystko z przeglądarki puffin). Po zebraniu na głównym koncie 15000 punktów i postanowiłem coś wypłacić. Po dwóch dniach od zażądania wypłaty dostałem bana na wszystkich kontach. Wiesz może o czym mogłem zapomnieć ? Dodam jeszcze, że po wylogowaniu się z konta gamekit wyłączałem wszystkie karty i restartowałem puffina.

Ten sam adres mac? skaczącą lokalizacja? Po to jest mozliwosc w memu robienia multi by zapobiec banowi. Jesli robiles wszystkie konta na jednym adresie to nie ma co sie dziwic.
Dodam ze dostalem bana na jednym z refow po tym jak przypadkowo wylaczylem puffina. Skontaktowalem sie z supportem i dowiedzialem sie ze jesli wroci sie na pierwotna lokalizacje (ta w ktorej sie rejestrowalo) to nasze konto zostanie odblokowane automatycznie.

(22-08-2017 01:38)Sebix1929 napisał(a):  A jak zamówię już wszystko co chciałem z refa to mogę wyłączyć emulator i w momencie otrzymania klucza zalogować sie na nowo otwartym emulatorze ( innym ip ) w celu otrzymania klucza bez bana ? Bo nie wiem czy jedna zmiana ip może wpłynąć na bana ?



Da się jakoś zmienić ten adres mac ?


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Sebix1929 - 22-08-2017 12:38

Ban na wszystkie konta a robiłem wszystko według instrunkcji a główne konto na telefonie ...


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - SpeaRR - 22-08-2017 17:24

Być może zaczęli to wykrywać bo z mojego refa weszło aż 80 osób i to robiło także wiesz... Albo ty coś źle robiłeś


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Vortex3322 - 22-08-2017 23:58

A mogę chociaż uśpić komputer czy wgl. tego wyłączać nie mogę?


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Vortex3322 - 23-08-2017 01:51

I właśnie zdałem sobie sprawę, że miałem maile na onet. Czy to może być powód bana ?


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Dzik Mateusz - 23-08-2017 11:31

Być może, sprawdzaj co jakiś czas swój adres na puffinie, bo mi się zmieniał.


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Vortex3322 - 23-08-2017 12:59

(23-08-2017 11:31)Dzik Mateusz napisał(a):  Być może, sprawdzaj co jakiś czas swój adres na puffinie, bo mi się zmieniał.

Mi też się zmieniał, ale wydawało mi się, że to bez różnicy. Jeżeli ktoś miałby dynamiczne ip to też dostawałby bana ?