Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! (/Temat-Gamekit-Banantic-Gamehag-czyli-3-strony-na-ktorych-latwo-mozecie-zarobic-150097)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - KontrolC - 18-08-2017 17:41

Jak wykonywać niby zadania takie jak np. War Thunder na androidzie? ;-;

i czy potrzebne jest ip z USA (puffin)? Nie działa na pl czy co?


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - SpeaRR - 18-08-2017 18:08

Tak bo strona jest zagraniczna w PL możesz tylko dogry.pl

Wykonujesz rejestracje tylko do War Thundera przez andorida... Potem wchodzisz w gre i grasz, tyle


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Boniekk - 18-08-2017 18:29

Niestety w telefonie za kazdym razem na puffinie zmienia mi ip wiec dostane bana na main konto :/ chyba ze telefon 10 dni bede wlaczony trzymal

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Szalony - 18-08-2017 18:30

Jaki emulator androida polecasz?


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - SpeaRR - 18-08-2017 18:31

Polecam memu play Smile

Wystarczy nie wyłaczać telefonu Boniekk Big Grin


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - Boniekk - 18-08-2017 18:37

(18-08-2017 18:31)SpeaRR napisał(a):  Polecam memu play Smile

Wystarczy nie wyłaczać telefonu Boniekk Big Grin
I Ty tak robisz - nie wylaczasz xd ? Tzn ja telefonu nie wylaczylem tylko wystarczy ze przegladarke wylaczylem, musze ja trzymac otwarta przez kilka dni ?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - SpeaRR - 18-08-2017 18:56

Bosze przeczytajcie poradnik a nie :vv


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - hubert2002 - 18-08-2017 22:05

a te emaile to trzeba cały czas nowe robić czy jak? Chyba że masz do nich jakiegoś bota to pw


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - SpeaRR - 19-08-2017 08:23

Cały czas? Przecież to jest chwila roboty na yahoo albo gmail a emailów potrzebujesz max 11


RE: Gamekit, Banantic, Gamehag czyli 3 strony, na których łatwo możecie zarobić! - hubert2002 - 19-08-2017 14:26

Ok a jak dostać tą nagrodę z tych kont to potem na e-mail przychodzi? Ta nagroda czy trzeba mieć włączony puffin do póki nie przyjdzie?