Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. (/Temat-Pan-Buk-daje-czyli-bukmacherskie-150-zl-dziennie-150093)

Strony: 1 2 3


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - MoneyMachine - 22-08-2017 11:45

Hej, życzę powodzenia w osiągnięciu dniówek. Sam 'grałem' trochę, dla zabawy bo wrzuciłem do buka 100 no i oczywiście się wyzerowałem Big Grin. Jaki % od wygranej idzie u 'legalnych' buków? I jak możesz to podrzuć link do fb np. na PW Smile


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Dacewa - 22-08-2017 12:50

(22-08-2017 11:45)MoneyMachine napisał(a):  Hej, życzę powodzenia w osiągnięciu dniówek. Sam 'grałem' trochę, dla zabawy bo wrzuciłem do buka 100 no i oczywiście się wyzerowałem Big Grin. Jaki % od wygranej idzie u 'legalnych' buków? I jak możesz to podrzuć link do fb np. na PW Smile

Dziękuję. Z bukiem bywa różnie najważniejsze jest to aby na bieżąco śledzić dane dyscypliny, które nas interesują. Ważne jest również oczywiście zainteresowanie danym sportem. Po co grać coś o czym nie mamy pojęcia? Big Grin Co do % różnie to bywa ponieważ aktualnie buki rywalizują ze sobą i jedne (te bardziej myślące i chcące przyciągnąć klienta) zwraca % podatkowy natomiast niektóre taki jak sts nie. Ja gram na forBecie ponieważ według mnie aktualnie najbardziej się to opłaca jeżeli chodzi o Polskie legalne buki. Unibet też jest dobrą opcją ale troszeczkę więcej tracimy na regularnej grze mimo, że kursy z reguły są odrobinę wyższe.


23-08-2017

Dziś bardzo obiecujące mecze w kwalifikacjach na pewno rzucę kilka zł na Liverpool oraz Kopenhage w ako. Natomiast wczoraj wyszedłem na 0 ciężkie spotkania.

Dziś świetna passa wygrana Liverpoolu, Kopenhagi oraz Sportingu dała łącznie zarobić z 36 zł 170! Tym samym 130 zł dopisuje do celu. Dwa typy z Kopenhagą oraz Liverpoolem dodałem na mojego fanpagea z typami, na którego serdecznie zapraszam link na pierwszej stronie! Wink

25-08-2017

Wczoraj niestety kiepski dzień LE nie daje zarobić topiąc mi 100 zł które odejmuje od celu. Dziś będzie lepiej!


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - AbaQ10 - 25-08-2017 16:48

Będę śledził, życzę powodzenia!


RE: Pan Buk daje czyli bukmacherskie 150 zł dziennie. - Dacewa - 25-08-2017 23:08

Kolejny dzień za nami i kolejny sympatyczny kupon za drobne!d

Kupon z początkowym kursem powyżej 7 z bardzo bezpieczną opcją wszedł niestety po kursie 4.3 ponieważ w jednym ze spotkań goście strzelili bramkę w ostatniej minucie meczu ehh no mówi się trudno i gra się dalej odrabiamy straty z dnia wczorajszego i lecimy dalej!

Jeżeli jesteście chętni aby zobaczyć jak gram zapraszam na fanpage, który tworzę od niedawna link do niego macie na pierwszej stronie.

A oto dowód dzisiejszej wygranej:

https://scr.hu/qwDM8e

Huh

31-08-2017

Drobna przerwa od obstawiania, która jeszcze troszeczkę potrwa nie dlatego, że nic nie wchodzi ale czasami przychodzi czas kiedy trzeba od tego odpocząć! ;3