Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KUPONY RABATOWE 250 PLN dla Google Adwords - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: KUPONY RABATOWE 250 PLN dla Google Adwords (/Temat-KUPONY-RABATOWE-250-PLN-dla-Google-Adwords-150089)



KUPONY RABATOWE 250 PLN dla Google Adwords - adamcio99922 - 17-08-2017 11:53

Do oddania ponad 20 kuponów rabatowych, które mam do dyspozycji za zakupy domen w nazwa.pl, można użyć 1 kodu na 1 nowe konto.
Szkoda mi ciągle zakładać nowe konto - jak reklamuje i tak ciągle tylko te same strony. Szkoda danych Jerk2 i taktyk^^

[Obrazek: KGA1.png]

Kody dają nam opcję odebrania 250 PLN po wydaniu 100 PLN. Jak to wygląda w praktyce? Rejestrując konto podajesz kod rabatowy oraz podajesz dane karty.
Jak Google naliczy Ci więcej niż 100 PLN wydanych na reklamę rozlicza kupon.

Nie chcesz nic płacić?
Skończ kampanie w momencie, gdy wydatki nie przekroczą kwoty kuponu.

Jaka różnica w porównaniu do możliwości odebrania bezpośrednio od GOOGLE (LINK => KLIK!)? 50 PLN więcej Big Grin Google daje 200 PLN, a kod ode mnie to 250.

[Obrazek: KGA2.png]

Powodzenia!

Chcesz odebrać? Jerk2

Zostaw reputa oraz napisz w temacie.

Dowiedziałeś się, że można generować miliony kodów? Zostaw reputa Big Grin


RE: KUPONY RABATOWE 250 PLN dla Google Adwords - CashBuzz.org - 17-08-2017 12:50

Chetnie odbiore.


KUPONY RABATOWE 250 PLN dla Google Adwords - Coristo - 04-10-2017 20:07

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.