Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak szybko zyskać punkty na PointsPrizes? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak szybko zyskać punkty na PointsPrizes? (/Temat-Jak-szybko-zyskac-punkty-na-PointsPrizes-150078)



Jak szybko zyskać punkty na PointsPrizes? - SpeaRR - 16-08-2017 22:00

Siema, na początku zacznijmy czym jest ten cały "PointsPrizes" jakby ktoś jeszcze nie wiedział.

[Obrazek: 9105252_index_2-Copy.png]

PointsPrizes to strona, na której za oglądania reklam, wypełnianie ankiet, branie udziałów w konkursach, granie w gry zyskujecie punkty, które później zamieniacie na nagrody typu:

[Obrazek: 9105249_earn_gift_cards_2-Copy.jpg]

A jest to tylko skrawek bo oprócz tego możemy kupić takie rzeczy jak:
* Spotify premium
* Skype premium
* Punkty/konta do gier
* itd.
Wszystko prawie za 3000 PUNKTÓW.

Dobra to teraz jak już wiecie mniej-więcej na czym strona polega to chciałbym wam przedstawić mój sposób na zarabianie na niej. Na początek zacznijmy od tego, że rejestrując się z reflinka otrzymujesz startowe 50 punktów. Następnie wchodzimy w dział "Use coupons" gdzie wpisujemy niżej podane kody:
ICE50
MIGHTYSALEH25
QUANTECH3000
GOOGCOM294
TWEETR562
FACEPAGE1920
FACEGROUP900
POINTYNEWYEAR50
REDDITSUB345
KINGY25
POINTSPRIZES25
BEERMONEY3573
FEARLESS50
DELTA100
LACUNA75,
SHADOW25 ,
COMET50,
PLASMA25


Kody pozwolą nam na zdobycie do 500 punktów! Oczywiście nie wszystkie z powyżej kodów zadziałają gdyż gdy osiągniemi 500 punktów wyskoczy nam, że 500 punktów to maxymalna ilość punktów jaką możemy zdobyć dzięki kuponom.

Jesteśmy na miejscu gdzie posiadamy 500 punktów i teraz najlepszym sposobem będzie granie w gierki online. Grając w nie możemy zdobyć 250 punktów bo nie możemy zdobywać powyżej 750 punktów dzięki graniu. Gdy już uzbieraliśmy 750 punktów możemy przejść w robienie ankiet czy rejestrowaniu się w różnych konkursach. UWAGA! Często strona nie daje nam punktów bądź też ciężko jest znaleźć nam ankiete do wypełnienia dlatego zazwyczaj zdobędziemy do 800-900 punktów.

Mamy 900 puntków i co dalej? Strona posiada oglądanie reklam przez telefon za które otrzymujemy punkty w postaci 1 punkt - 1 reklama a dzienny limit reklam to 100 czyli 100 punktów dziennie + ankieta bonusowa od nich = 105 punktów. Zdaje sobie sprawę z tego, że większość ludzi nie będzie oglądało 100 reklam dziennie dlatego mam swój własny sposób, który polega na oglądaniu reklam z paru kont czyli:
1. Instalujemy emulator androida na komputerze (Jest tego pełno ale jakby ktoś chciał to ja używam MEmu)
2. Instalujemy ich aplikacje PointsPrizes na telefon i emulatory.
3. Logujemy się na emulatorach i telefonie.
4. Oglądamy reklamy 3 razy szybciej!

---
Informacje dodatkowe:
* Dzięki zapraszaniu znajomych zyskujemy większy limi dzienny oglądania reklam
* Zyskujemy 10% punktów osoby, którą zaprosimy (NIE LICZĄ SIĘ BONUSOWE PUNKTY, SPRAWDZAŁEM Tongue)
---


Dowody wypłat:
http://imgur.com/a/9XBFg

MÓJ REFLINK (NA START 50 PUNKTÓW)

CZYSTY LINK - Pointsprizes.com



Jak szybko zyskać punkty na PointsPrizes? - Hybrid1990 - 11-10-2020 21:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.