Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wap Billing-kto posiada? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wap Billing-kto posiada? (/Temat-Wap-Billing-kto-posiada-150066)



Wap Billing-kto posiada? - TelegramGrzegorz - 16-08-2017 16:22

Witam, nie wiecie może który serwis posiada możliwosc zarabiania poprzez ww. sposób?

WAP Opt-in (tzw. WAP billing) – użytkownik korzystający z internetu mobilnego, rejestruje się do subskrypcji przez kliknięcie w odpowiedni link (nie jest wymagane wysłanie SMSa ani wprowadzanie PINu), metoda dostępna w sieciach: Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Kiedyś widziałem na mobilteku, dziś nie widzę, ktoś coś?


RE: Wap Billing-kto posiada? - aero2 - 16-08-2017 16:28

@[TelegramGrzegorz]
Podczepiam się do pytania, to samo bym chciał wiedzieć.


RE: Wap Billing-kto posiada? - radek0389 - 16-08-2017 17:24

Na hotpay była taka opcja, ale nie ma co liczyć, że tak o dostaniesz do ręki taką usługęJerk2. Musiałbyś mieć odpowiedni serwis, gdzie jest przesłanka za tym, aby taką opcję podłączyć. Wiadomo jak duże pole do nadużyć daje taka opcja.


RE: Wap Billing-kto posiada? - TelegramGrzegorz - 16-08-2017 17:48

Wiem wiem, spokojna Twoja Wink


RE: Wap Billing-kto posiada? - Damian0820 - 16-08-2017 18:40

Ahh, ktoś tu niszę znalazł. https://niebezpiecznik.pl/post/korzystasz-z-internetu-mobilnego-uwazaj-na-wap-billing-zwykle-klikniecie-w-link-na-stronie-www-moze-nabic-ci-wysoki-rachunek/


RE: Wap Billing-kto posiada? - Adriano42 - 16-08-2017 22:12

Sam miałem z tym problem że mi nabiło wysoki rachunek (ponad 2x większy) w mobilnym internecie. Złożyłem reklamację i mi zwrócili wszystko więc nie wiem czy tak łatwo by było na tym zarabiać Wink