Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie slodycze lubicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jakie slodycze lubicie? (/Temat-Jakie-slodycze-lubicie-149991)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jakie slodycze lubicie? - SkyTouch - 18-04-2021 18:44

Wafle przekładane masą kakaową i żelki haribo


RE: Jakie slodycze lubicie? - Nubit - 20-05-2021 06:47

Ze swojej strony polecam torcik brzoskwiniowo jogurtowy:
Skladniki:

2 jajka
160 g cukru
2 paczki cukru waniliowego
1 szczypta soli
100 g maki
1 lyzeczka proszku do pieczenia
8 platow zelatyny lub 1,5 paczki - 9 gramowych
1 puszka brzoskwin (850 ml)
600 g smietany kremowki
200 g serka Philadelphia
350 g jogurtu naturalnego
175 ml ajerkoniaku + 2 lyzki do nasaczenia
do ozdoby mozna uzyc posiekanych pistacji, marchewek i zajaczkow z marcepanu ( to na Wielkanoc )

Sposob wykoniania:

Zoltka oddzielic od bialek. Bialka ubic na sztywno z 2 lyzkami zimnej wody i szczypta soli, w miedzyczasie dodac 75 g cukru, 1 paczke cukru waniliowego, dodac zotka i dalej ubijac. Make wymieszac z proszkiem do pieczenia, dodac do masy i delikatnie wymieszac. Ciasto wylozyc donatluszczonej formy (26 cm), wygladzic i piec okolo 20 minut w piekarniku nagrzanym do 175°C.
Biszkopt po upieczeniu wystudzic.

Zelatyne namoczyc. Brzoskwinie odcedzic i pokroic na male kostki. 250 g smietany ubic na szytwno i odstawic w chlodne miejsce. Biszkopt wyciagnac z formy i nalozyc na niego obrecz (tak sie to chyba nazywa d'oh! )
Polecam zakupic taka obrecz kazdemu, kto czesto wykonuje torciki jogurtowe, to naprawde wspaniala rzec

Serek Philadelphia, jogurt, 75 g cukru i reszte cukru waniliowego zmiksowac. Zelatyne pogdrzec na piecu (platki wczesniej odcinac ) i wymieszac z ajerkoniakiem, przelac do kremu, wymieszac, dodajac bita smietane, a na koncu pokrojone brzoskwinie. Crem wylozyc na biszkopt, wygladzic i wstawic do lodowki na okolo 5 godzin.
Reszte smietany i cukier ubic na szytwno i udekorowac torcik.


RE: Jakie slodycze lubicie? - cashsion - 05-07-2021 18:39

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

1kg ryżu ok.3zł
1kg makaronu ok.2,5 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
6kg ziemniaków ok.8zł
2kg margarany ok 5 zł
150 bułek około 50zł
10 paczek Chochoszoków ok. 20
15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.
Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

Jak to jemy?
Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.

Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.

Jeden Władysław JAgiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.
Pozdrawiam.


RE: Jakie slodycze lubicie? - Begrezen - 05-07-2021 18:44

ostatnio w sumie nie jem jakos slodyczy, bo po co? ostatnim razem jadlem sobie jakies tam ciastka HIT o smaku jagodowym... dawno takiego ciezkiego kloca nie stawialem smutny nigdy wiecej


RE: Jakie slodycze lubicie? - korzeckar - 30-08-2021 09:52

Żelki Smile


RE: Jakie slodycze lubicie? - bangbangadi - 02-09-2021 20:36

snickers kinder bueno Smile


RE: Jakie slodycze lubicie? - dosja88 - 20-09-2021 17:53

baton bajeczny


RE: Jakie slodycze lubicie? - itsmemario - 20-10-2021 16:39

Kinder Maxi King top1 baton


RE: Jakie slodycze lubicie? - Hasis1 - 21-10-2021 13:48

U mnie to faworytem są żelki oraz czasem czekolada Milka z mini ciasteczkami Oreo Smile


RE: Jakie slodycze lubicie? - KupieKontoTwitte - 22-02-2022 11:21

Ja tam lubię wszystkie słodycze - Pierroty, Bajeczne i inne