Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach (/Temat-1-MILION-fanow-na-Hiszpanskich-Fanpageach-149932)

Strony: 1 2


1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - robinhood666 - 11-08-2017 11:29

mam 1 milion fanów na hiszpańskich fanpageach,
nie mam pomysłu na ich zmonetyzowanie, może ktoś wie co można by z tym zrobic? a może ktoś chciałbym ugrać ze mną jakiegoś deala i podjąć współpracę?


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - dazy19 - 11-08-2017 11:32

Jaka masz tematyka fanpage ? Może jakiś program partnerski by się udało dobrać Tongue


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - robinhood666 - 11-08-2017 11:59

(11-08-2017 11:32)dazy19 napisał(a):  Jaka masz tematyka fanpage ? Może jakiś program partnerski by się udało dobrać Tongue

więc tak, 70-80% to są kobiety, tematyka tych fp to głównie BEAUTY, czyli fryzury paznokcie, makijaże i kilka humorystycznych


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - Leśniczy - 11-08-2017 12:12

A na tych humorystycznych wszystko leci po hiszpańsku, czy coś anglojęzycznego dałoby radę postować?


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - robinhood666 - 11-08-2017 13:46

(11-08-2017 12:12)Leśniczy napisał(a):  A na tych humorystycznych wszystko leci po hiszpańsku, czy coś anglojęzycznego dałoby radę postować?

na tych humorystycznych tylko po hiszpańsku, na wszystkich hiszpańskich tylko po hiszpańsku ale
mam też fanpage 88k fanów anglojęzycznych, 78% kobiet


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - Zły_Szeląg - 11-08-2017 13:57

Nisza idealna do cashinpills Big Grin Są tam zarówno suplementy na odchudzanie jak i antyzmarszczkowe, odżywki do rzęs, na cellulit itd


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - robinhood666 - 11-08-2017 14:11

(11-08-2017 13:57)Zły_Szeląg napisał(a):  Nisza idealna do cashinpills Big Grin Są tam zarówno suplementy na odchudzanie jak i antyzmarszczkowe, odżywki do rzęs, na cellulit itd

nom tylko takich rzeczy raczej na facebooku reklamować nie wolno Sad z tego co wiem, to marek za to banuje, chyba, że masz inne doświadczenie ?


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - maniek250 - 11-08-2017 14:38

Podepnij jakieś dobre fejk konto na redaktora i z niego udostępniaj, powinno przejść. Ja tym sposobem każde gówno promowałem na fp Big Grin


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - Zły_Szeląg - 11-08-2017 15:07

(11-08-2017 14:11)robinhood666 napisał(a):  
(11-08-2017 13:57)Zły_Szeląg napisał(a):  Nisza idealna do cashinpills Big Grin Są tam zarówno suplementy na odchudzanie jak i antyzmarszczkowe, odżywki do rzęs, na cellulit itd

nom tylko takich rzeczy raczej na facebooku reklamować nie wolno Sad z tego co wiem, to marek za to banuje, chyba, że masz inne doświadczenie ?

Bez problemu przejdzie tylko zrób sobie landing page na wordpressie np w formie bloga o sporcie i zdrowym odżywianiu i nie reklamuj wprost tabletek, tylko linkuj np artykuł o odchudzaniu gdzie opisujesz, że taki suplement może pomóc zrzucić np 3 kg w miesiąc i tam dopiero linkuj ofertę Big Grin Ja działam w ten sposób od ponad roku i nie miałem żadnych problemów. Dodatkowo dzięki temu oferta wygląda dużo wiarygodniej


RE: 1 MILION fanów na Hiszpańskich Fanpageach - robinhood666 - 11-08-2017 15:50

(11-08-2017 15:07)Zły_Szeląg napisał(a):  
(11-08-2017 14:11)robinhood666 napisał(a):  
(11-08-2017 13:57)Zły_Szeląg napisał(a):  Nisza idealna do cashinpills Big Grin Są tam zarówno suplementy na odchudzanie jak i antyzmarszczkowe, odżywki do rzęs, na cellulit itd

nom tylko takich rzeczy raczej na facebooku reklamować nie wolno Sad z tego co wiem, to marek za to banuje, chyba, że masz inne doświadczenie ?

Bez problemu przejdzie tylko zrób sobie landing page na wordpressie np w formie bloga o sporcie i zdrowym odżywianiu i nie reklamuj wprost tabletek, tylko linkuj np artykuł o odchudzaniu gdzie opisujesz, że taki suplement może pomóc zrzucić np 3 kg w miesiąc i tam dopiero linkuj ofertę Big Grin Ja działam w ten sposób od ponad roku i nie miałem żadnych problemów. Dodatkowo dzięki temu oferta wygląda dużo wiarygodniej

cool dzięki Smile spróbuje tak zrobić jak napisałeś