Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka minut dziennie dla skinów CS GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kilka minut dziennie dla skinów CS GO (/Temat-Kilka-minut-dziennie-dla-skinow-CS-GO-149924)



Kilka minut dziennie dla skinów CS GO - Czmiel - 11-08-2017 20:17

SŁOWO WSTĘPU:
Otóż tak, z stronami pozwalającymi na stracenie skinów do CS GO miałem już styczność pewien czas temu, teraz postanowiłem się zainteresować na nowo. Big Grin Z nudów jak i może wsparcia (nakierowania) kogoś postanowiłem założyć tutaj "dziennik". Nie będę niestety poświęcał na to masy czasu, bo mam pracę na głowię. Tongue
LISTA STRON:
(Wszelkie screeny pomocnicze dodam na dniach)

www.drakewing.com
Kodzik na darmowego dolara: 1830866
Ta strona zrobiła na mnie największe wrażenie do tej pory, po tym jak z jednego dolara rano zrobiłem 12,50$, wchodząc na nią osiągam orgazm praktycznie za każdym razem. Big Grin Z tego darmowego dolara zrobił się u mnie w jeden dzień kałaszek za 12,50$. Będę kontynuował tu przygodę lada moment.

casedrop.eu/r/cieszyn
Otrzymujemy po rejestracji z refa 1 wpln, za które możemy kupić jedną skrzynkę, co 24h otrzymujemy jedno losowanie dziennego bonusu. Smile Mój pierwszy drop tutaj wart 0,47 wpln. Tongue

havingcase.com
Kod: CIESZYN daje 2 darmowe skrzynki o wartości 0,50$! Nowa elegancka stronka! Osobiście z tych dwóch startowych skrzynek Glocka za 0,43$ i ssg za 0,02$. Wypłata bodajże od 2$.

*STRONY AKTUALNE NA DZIEŃ 11-08-2017*

Na stronach od dzisiaj działam, ale dzień rozpoczynający dziennik przypada jutro. Sex


RE: Kilka minut dziennie dla skinów CS GO - kacperku - 11-08-2017 21:59

Będę śledził na bieżąco, gorąco zapraszam do śledzenia mojego dziennika Big Grin
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiamy-z-CS-GO-149911
A co do casedrop to ile trzeba wpłacić, żeby wypłacić?