Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata środków z telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wypłata środków z telefonu (/Temat-Wyplata-srodkow-z-telefonu-149923)



Wypłata środków z telefonu - Marek Zet - 11-08-2017 05:40

Witam. Mój problem polega na tym, że mam na telefonie ( play ) 40 zł, i potrzebuję to wymienić na normalne pieniądze, tylko czy jest taka możliwość? Te sub sms raczej nie wchodzą w gre ponieważ zależy mi na czasie...rozumiem, że z tych 40 zł było by jakieś 15 zł tylko czy jest taka możliwość wymiany w miarę szybko?

p.s Jeżeli jest jakiś forumowicz, który jest zainteresowany wymianą za przelew na paypal czy bank to też byłą by dobra opcja.


RE: Wypłata środków z telefonu - Marek Zet - 11-08-2017 19:31

Czy znajdzie się tutaj ktoś pomocny? Pasowało by mi najlepiej 21 zł...ale jeżeli będzie mniej to trudno...Aktualnie mam na karcie 42 zł.


RE: Wypłata środków z telefonu - matimax - 12-08-2017 01:32

Gdyby nie śpieszyłoby Ci się z czasem to po prostu poleciłbym Ci allegro - aukcja z smsem premium, jest tego sporo.


RE: Wypłata środków z telefonu - Marek Zet - 12-08-2017 12:51

No właśnie zależy mi na czasie, z widziałem na allegro, że takich aukcji jest od groma...trochę czasu by to zajęło.


RE: Wypłata środków z telefonu - CzasNaReklame - 13-08-2017 17:58

Od dawna się niestety już nie da Smile

Nie ma czegoś takiego


Wypłata środków z telefonu - Hybrid1990 - 01-06-2021 12:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.