Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trochę poważniej o zarabianiu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Trochę poważniej o zarabianiu (/Temat-Troche-powazniej-o-zarabianiu-149906)



Trochę poważniej o zarabianiu - Adrjan77 - 10-08-2017 15:05

Witam,
Zarabiać przez internet, czy nie zarabiać, a może pójść na budowę? A może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? Jak jesteś młody i jesteś na garnuszku u rodziców, jest łatwiej, ale wtedy też brakuje motywacji do zarabiania pieniędzy przez internet,
ilu z Was nie pomyślało przez chwilę "eee, mam dobry pomysł! wrzucę parę linków z adf.ly na fora i będę bogaty!" oczywiście, lekko podkoloryzowałem to wszystko, ale sens chyba jest zachowany. Chcemy się wzbogacić na szybko, małym kosztem pracy i najlepiej kopiując pomysły innych. Tak się chyba nie da. A jeżeli się da, to ja tutaj takiego przepisu nie sprzedam.
Zaczynałem od pokera... trochę na plus, trochę na minus, potem znów na plus, znów na minus, a to na wakacje mogłem pojechać, a to to, a to tamto... brakowało regularności w tym wszystkim i nie potrafiłem sobie powiedzieć "dość" kiedy wpadałem w tilt'a. Dusza hazardzisty, rozum rozsądnego człowieka. Powiedziałem pas.
Potem zacząłem rozkręcać fp. Jakieś linki z adf.ly ludzie klikali i 5$ było. Miesięcznie. Super, ledwo na fajki starczy. Myślałem dniami, tygodniami i nawet miesiącami, co zrobić żeby w końcu nie musieć dłubać w jednej firmie przy stronach www, a to poobrabiać zdjęcia, a to w pozycjonowanie się bawić, a to produkty pododawać. 8h roboty, dzień w dzień, i co miesiąc jedna ta sama wypłata. Za to wszystko co robiłem mogłem pewnie na zachodzie zarabiać z 5 x tyle. Właśnie. Na zachodzie, nie tutaj.
Czas żartów się skończył, (z tego dziennika to mi się życiorys chyba robi Big Grin ale chciałbym, żeby jego czytelnicy mogli się utożsamiać ze mną).
W zeszłym tygodniu kupiłem sobie domenę .com, miałem to ruszyć, ale jak zawsze. Odstawiłem. Dzisiaj zostałem w domu, wziąłem na żądanie, żeby móc odpocząć, z nudów zerknąłem na fb, ludzi niby niewiele (6k) i pomyślałem, że a nóż podepnę domenę, zrobię co trzeba zrobić, wrzucę na fanpage i zobaczymy co z tego będzie.
Jeden post.
Jedna godzina.
prawie 10$.
Ekstra pomyślałem.
Nie narzucam sobie żadnego wygórowanego celu. Chcę wyjechać z Polski i zamieszkać na w innym kraju na jakiś czas. Nie dlatego, że mi się tu niepodoba, tylko dlatego, że żyjemy w takich czasach, że mam po prostu taką możliwość, a na starość nie chciałbym sobie z tego powodu pluć w brodę "a mogłem pomieszkać tu, albo tam, zobaczyć to, poznać takich a nie innych ludzi...".

Jeżeli będzie odzew, chętnie napiszę coś więcej, będę starał się aktualizować wszystko w miarę regularnie (na forum wchodzę regularnie, ale udzielam się b. rzadko... szukam tutaj złotej recepty na zostanie milionerem w 2 dni... ale dopóki sam tej recepty nie znajdę, nikt inny mi jej nie poda)
Pozdrawiam

do końca sierpnia 300$,
stan na dziś 8.45/300

eidt
9.47 - zarobiłem prawie 5zł w trakcie pisania posta. Fantastycznie

a to wszystko z niecałych 100 kliknięć. Powinno być nieźle.


RE: Trochę poważniej o zarabianiu - wrzochal11 - 10-08-2017 16:26

Dobrze się to czytało Wink
Czyli zarabiasz na czym? Bo dobry ten wynik jak na jeden post..

Od siebie dodam tylko, że te zarabianie w internecie już tyle razy mnie zaskoczyło. Też kiedyś myślałem, że dodam coś kilka razy i pieniądz popłynie strumieniem. Dziś wiem, że jak chcę żeby te zarobki były stabilne i biznes cały czas się rozrastał, to niestety ale musi być to ciężka i systematyczna praca. Bo na początku jest mega ciężko. Wiele razy wątpiłem w to co robię, bo wiadomo, nikt nie podziela Twojej drogi (w realnym świecie). Chciałem rezygnować, miewałem zwątpienia. Jednak jak sobie przypomnisz, to niewolnictwo jakim jest etat, to stanie w korkach, tych ludzi z którymi nie chcesz pracować, te nędzne zarobki, ten brak szacunku do Ciebie jako to pracownika, to od razu wiesz, że musisz to robić co robisz i nie ma innej drogi, albo będziesz żył wiecznie sfrustrowany jak większość, od weekendu to weekendu.

Dziś już na pewno nie zejdę z tej drogi, będę żył po swojemu, a nie jak większość zaprogramowanych ludzi. Od marca wolny od etatu i aby tak wyglądało całe moje życie. Cały czas do przodu, choć biję się w pierś, bo niestety zawsze człowiek chciałby więcej, ale jak ktoś by mi powiedział ze dwa lata temu, że będę tu gdzie jestem dzisiaj to bym nie uwierzył.. i oddał wiele za to, a dziś już się tego aż tak nie docenia, ale działać trzeba ciągle bo to jeszcze nie to Wink

Powodzenia życzę!


RE: Trochę poważniej o zarabianiu - Adrjan77 - 10-08-2017 16:36

Dzięki za dobre słowo! Crakrevenue dał mi dzisiejszy zarobek Smile ale daleko mi do tego, aby było to bardziej usystematyzowane


RE: Trochę poważniej o zarabianiu - Adrjan77 - 10-08-2017 23:14

Dzień zakończony z 15$ na koncie. Nieźle, trzy miesiące trzaskania linków na adf.ly. Z wyników jestem zadowolony Smile


RE: Trochę poważniej o zarabianiu - Adrjan77 - 11-08-2017 08:02

Chyba crakrevenue zalicza zgodnie z US time zone, gdyż rano po przebudzeniu czekała na mnie miła niespodzianka:

[Obrazek: 25ufjjsceovz.jpg]

plan na dzisiaj - zobaczyć jak działa OGAds, gdyż zależałoby mi na content lockerze

plan na sierpień - 24.52/300$


RE: Trochę poważniej o zarabianiu - Adrjan77 - 12-08-2017 10:14

Pierwszy dzień, jak widać, był najlepszy Smile ale nie składamy broni, po dwóch dniach 34,74$, trochę tempo spadło, ale też przyznam, że wczoraj nie miałem czasu za bardzo. No i niestety nie udało się ogarnąć OGAds... dzisiaj postaram się nadrobić!