Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oświadczyny :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Oświadczyny :) (/Temat-Oswiadczyny-149900)

Strony: 1 2


Oświadczyny :) - patryk574 - 10-08-2017 08:54

Tak jak napisałem w temacie: chcę się oświadczyć, ale nie wiem gdzie Sad wraz z wybranką serca mieliśmy jechać do Norwegii i tam bym to zrobił na "języku trolli" lecz nie jedziemy, za to we wrześniu zaplanowaliśmy wyjazd do Włoch i będziemy zwiedzać Milan, Wenecję i Weronę. I tutaj pojawia się problem bo nie mam pojęcia gdzie i kiedy się oświadczyć Sad może macie jakieś pomysły? jakieś fajne miejsce w którymś z tych trzech miast ?


RE: Oświadczyny :) - fusek - 10-08-2017 08:58

WenecjA podczas rejsu gondola. Wpadnij do wody i wyplyn z pierscionkiem. Na pewno oswiadczyn nje odrzuci.


RE: Oświadczyny :) - patryk574 - 10-08-2017 09:03

(10-08-2017 08:58)fusek napisał(a):  WenecjA podczas rejsu gondola. Wpadnij do wody i wyplyn z pierscionkiem. Na pewno oswiadczyn nje odrzuci.

haahahahah trochę slaby pomysł bo nie umiem pływać Big Grin


RE: Oświadczyny :) - twardy - 10-08-2017 09:11

http://patrz.pl/zdjecie,grota-nestle-i-zareczyny,32212.html

Historia juz troche leciwa ale moze Cie zainspiruje xD


RE: Oświadczyny :) - Itachi198 - 10-08-2017 19:30

Dawej w góry, można poszczytować od razu


RE: Oświadczyny :) - Begrezen - 11-08-2017 06:54

(10-08-2017 09:03)patryk574 napisał(a):  
(10-08-2017 08:58)fusek napisał(a):  WenecjA podczas rejsu gondola. Wpadnij do wody i wyplyn z pierscionkiem. Na pewno oswiadczyn nje odrzuci.

haahahahah trochę slaby pomysł bo nie umiem pływać Big Grin

to weź takie dmuchane kółeczko ze sobom
[Obrazek: dmuchane-ko%C5%82o-jednoro%C5%BCec.jpg]


RE: Oświadczyny :) - ikr - 11-08-2017 10:04

Wenecja to super miejsce Wink
Ja tam się oświadczyłem w domu. Ale skoro Ty chcesz w taki sposób to spoko.


RE: Oświadczyny :) - patryk574 - 11-08-2017 14:10

Koleżanka podsunęła mi pomysł żebym zrobił to w Weronie pod balkonem julii, co o tym sądzicie ?


RE: Oświadczyny :) - szykiryki - 11-08-2017 21:01

Nie miejsce, a kandydat ważny ;].
Moj oswiadczyl mi się w miejscu trubowaznym dla nas obojga, które darzylismy ogromnym sentymentem (chociaż dla osób z zewnatrz może to być zapadła dziura Big Grin). Tak naprawde gdyby to zrobił rano przy sniadaniu- odpowiedz byłaby ta sama, zwłaszcza, że Jego słowa, a raczej monolog był taki, że nawet największej zołzie zmiękłyby kolana Jerk2
Jak Twa niewiasta lubi romantico w stylu: oswiadczyny tylko w Paryzu pod wieżą E. (wiadomo, że Paryz przereklamowany i śmierdzący) lub rodem z Romeo i Julii to zapewne jej sie spodoba.
Bardziej skup sie na tym co powiesz, a nie gdzie to konkretnie bedzie, bo to przede wszystkiem zapamieta- takie moje zdanie.
Powodzenia, piona!


RE: Oświadczyny :) - Hoolig4n - 12-08-2017 01:47

Dokładnie tak jak mówi szykiryki. Nie bądź miękka parówka i to w końcu zrób Big Grin Jakbyś chciał oświadczyć się w Wenecji to.... strasznie tam śmierdzi, żeby nie powiedzieć bardziej wulgarnie Lol Serio, smród jak ch...olera.pokerface