Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek bez wkładu własnego (/Temat-Zarobek-bez-wkladu-wlasnego-149899)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 16-10-2017 11:14

Sumy które podaję to zarobek z mijającego tygodnia. Miałem nie tak dawno sumę wszystkiego od początku, ale usunąłem. Może przywrócę to kiedyś. Co do poradnika to wysyłam go na email osobom, które zarejestrują się w clixsense z mojego reflinka. pozdrawiam!


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 21-10-2017 21:59

Podsumowanie wyjątkowo w sobotę, ponieważ jutro raczej nie będę miał na to czasu.
Clixsense - 12.34$
studentswatch - 3.50 PLN

Co do poradnika to w sumie gotowy, jednakże nie jestem pewien jednej kwestii czy jest w ogóle prawidłowa dlatego pytałem kilka doświadczonych osób co sądzą i tak naprawdę nikt do końca nie wie. Rozsyłam dlatego póki co starą wersję jeszcze dla chętnych, a jak będę coś wiedział więcej na temat tej kwestii to dam znać i wszyscy otrzymają poprawioną wersję. Kilka osób pisało do mnie o refa - jest na pierwszej stronie tematu.
Pozdrawiam wszystkich klikaczy Smile


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 29-10-2017 19:10

Mało czasu miałem w tym tygodniu więc praktycznie tylko clixsense podsumuję - 7.29$ wpadło.
19 poleconych już mam co jest również sukcesem dla mnie. pozdrawiam


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 06-11-2017 23:36

[Obrazek: 11i1efn.png]

Co to się dziś porobiło Big Grin Powoli się za to zabieram, zobaczymy ile z nich uda mi się zaliczyć.
Poza tym pora na podsumowanie:
Clixsense - 11.92$
Opinie.pl - 3zł
Studentswatch - 4.50zł

Kolejna wypłata już zebrana na clixsense (wypłacam powyżej 21$, żeby móc od razu przewalutować na BTC), ale cena bitcoina tak poleciała do góry, że chyba się wstrzymam trochę z wypłatą. Pozdrawiam.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - Fr0shArczi - 07-11-2017 06:54

Tak samo zareagowałem na te ankiety, a potem się okazało, ze trzeba mieć do nich kamerke xD na 8 ankiet 0 wypełnionych, ale przynajmniej mój polecony chyba skorzystał Wink


RE: Zarobek bez wkładu własnego - unifejm - 17-12-2017 17:14

Powodzenia! Big Grin


RE: Zarobek bez wkładu własnego - VIPERS888 - 13-08-2018 04:42

Jak dużo macie tych ankiet dziennie?


RE: Zarobek bez wkładu własnego - WhiteNigga - 15-08-2018 11:44

Powodzenia, też na początku zarabiałem bez wkładu własnego i udało się wyciągnąć ok 2 tyś, nie inwestując ani grosza. Darmowy hosting, darmowa domena na rok i jakoś poszło z subsms Lol