Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek bez wkładu własnego (/Temat-Zarobek-bez-wkladu-wlasnego-149899)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 01-10-2017 00:26

W przeciągu najbliższych dni będę miał ukończony poradnik do Clixsense, dzięki któremu to serwisowi zarabiam większość wszystkich moich ankietowych zarobków. W tym tygodniu padnie osobisty rekord - podsumowanie jutro Big Grin Nie są to oczywiście setki dolarów dziennie, ale sam jestem zdziwiony jak dobrze i łatwo mi to idzie.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - jackbriggs - 01-10-2017 08:31

O na poradnik do clixsensa to ja chętny jestem Big Grin Od pół roku praktycznie żadnej ankiety mi się nie udało uzupełnić.


Zarobek bez wkładu własnego - itolek100 - 01-10-2017 08:41

Zapisuje się do poradnika! Big Grin

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


RE: Zarobek bez wkładu własnego - TheVizel - 01-10-2017 09:59

Ja też chętnie bym skorzystał z poradnika Smile


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 01-10-2017 19:51

Poradnik tworzę, jak będzie gotowy dam znać. Raczej na pewno w przeciągu kilku dni, każdy chętny będzie mógł go otrzymać.

Niedziela więc podsumowanie. Wspominałem o rekordzie na Clixsense - 14.97$ tyle zarobiłem w tym tygodniu, nie ukrywam że po części również dzięki poleconym. Kilku osobom zarobiona kwota przekroczyła 5$, dzięki czemu ja jako zapraszający otrzymałem 2$ za każdą z takich osób. Wpadło też kilka dobrze płatnych ankiet, miałem jedną dniówkę prawie 5$. Mam nawet gdzieś screena tylko nie mogę go zlokalizować, jak znajdę to wrzucę. Poza tym zarobiłem rownież:
Studentswatch - 5zł
Opinie.pl - 8.40zł

Nie będę już zliczał zarobków chyba na pierwszej stronie, bo raz że cel jest nieaktualny, dwa wszystko zamieniam w BTC i skupuję alty.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - pekulski104 - 01-10-2017 20:02

Też jestem chętny na poradnik Big Grin


RE: Zarobek bez wkładu własnego - wrzochal11 - 01-10-2017 20:20

Cieszę się, że i mi udało się dorzucić do Twojego wyniku Smile
ClixSense faktycznie bardzo dobry portal z ankietami. Przetestuje tylko jak te wypłacanie wygląda w praktyce i też zacznę polecać Smile
Szkoda tylko, że ten zarobek jest z jednej linii, jakby był jeszcze np. z II i III, to dopiero byłaby bajka!

Czy w poradniku będą też jakieś "smaczki" dla już zarejestrowanych?


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 02-10-2017 13:30

Spiszę wszystko co wiem z doświadczenia swojego i co slyszałem od innych aktywnych "klikaczy" więc każdy coś mam nadzieję dla siebie wyciągnie z poradnika.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 06-10-2017 20:59

Zastanawiałem się w jaki sposób udostępniać ten poradnik i miałem pewien dylemat. Spędziłem trochę czasu wolnego aby go napisać i plułbym sobie w brodę gdyby tak każdy mógłby go po prostu dostać za bezcen. Dlatego stwierdziłem, że owszem będę go rozdawał za darmo, ale dla osób które się zarejestrują z mojego linku oraz dla już obecnych poleconych. Nie uważam tego za niemoralne w żaden sposób, jest to tutaj powszechna praktyka. Zaznaczam, że sam osobiście jestem bardzo wyczulony na wszelkiego rodzaju naganiaczy, revshare-owców i innych dziadów chcących zarobić pare groszy nie licząc się z innymi.
Poradnik praktycznie już napisałem, muszę go tylko na świeżo przejrzeć czy wszystko ok i bedę wysyłał dla chętnych. Możecie pisać na prv kto jest zainteresowany, w wiadomości wpiszcie email oraz nick pod którym zarejestrowaliście się przez te linki

Payza: (możecie inny procesor płatniczy, akurat tego nie wymagam do otrzymania poradnika, jednakże zanim zarejestrujecie się w Clixsense musicie mieć konto na Payza,Skrill lub Payoneer)
https://secure.payza.com/?kfBN5L%2feo500uSj0N85MSm43P6A5P2bmB994S5cu4Ww%3d

Clixsense:

https://www.clixsense.com/?11492349

Rozsyłanie poradnika rozpocznę pewnie przez weekend.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 07-10-2017 23:19

Tak więc kilka osób już poradnik otrzymało, wszystkich chętnych zapraszam na prv. Jutro również podsumowanie kolejnego tygodnia. Pozdrawiam Smile