Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek bez wkładu własnego (/Temat-Zarobek-bez-wkladu-wlasnego-149899)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 05-09-2017 11:28

Właśnie nad tym rozważam, tylko nie jestem pewny które panele są warte uwagi, bo przykładowo greenpanther dosyć dziwny dla mnie, nie mam tam żadnych ankiet. Muszę wreszcie jednak to ogarnąć i zarabiać na kilku, chociaż nie wiem czy coś przebije clixsense Big Grin


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 05-09-2017 22:59

Clixsense - 0.35$ od poleconych


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 08-09-2017 11:57

Stwierdziłem, że zmienię formę z dziennika na podsumowania tygodnia, które będę robił w każdy weekend, najprawdopodobniej w niedzielę. Dodatkowo pojawił się pewien problem z celem, ponieważ są spore regulacje dotyczące wykupywania pul miningowych w bitclub network, co jest związane z rzekomym sporym zainteresowaniem. Cały zarobek obecnie będę zamieniał w kryptowaluty, głównie w bitcoina, jednak nabywam codziennie wiedzę dotyczącą także ciekawych altcoinów i chcę spróbować tradingu, głównie typowo średnioterminowego. Być może uda się dostać swoją pule wydobywczą po uzbieraniu żądanej kwoty, czas pokaże.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - wrzochal11 - 08-09-2017 13:20

Masz racje. Ja bym się nie pchał do Bitclubu. Zarobków tam wielkich nie ma, no chyba, że się poleca, a moim zdaniem jak już polecać, to lepiej inne projekty. Tym bardziej, że wiele wskazuje na to, że to zwykły ponziak. Wystarczy poszperać w internecie. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest samodzielne inwestowanie w kryptowaluty, a nie wkładanie swojej kasy w niepewne rzeczy.
Chociaż czegoś się nauczyć można.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 09-09-2017 22:20

Środek weekendu i akurat mam chwilę to trochę podsumuję.
Clixsense - 2.91$
Mypay - 13.64 PLN (łączny dotychczasowy zarobek)
Studentswatch - 4.50 PLN

Jest to podsumowanie raptem 2 dni zarobkowania, poza mypayem który już jakiś czas podsumowuję raz w tygodniu. Co do tego serwisu to chyba dorobię do wypłaty i z niego trochę zrezygnuję ponieważ po prostu na maxa mi się nie chce robić tych akcji. Jest to okropna walka z samym sobą kiedy mam to porobić, mega nuda i nie podoba mi się Smile Może dozbieram do wypłaty jeszcze i skończe, wolę ankiety. Nadal zdobywam wiedzę o kryptowalutach, temat jest tak obszerny że głowa mała. Im więcej czytam tym większy mętlik w głowie i coraz więcej pytań się pojawia. Jednak mniej więcej wiem (albo tak mi się wydaje) co warto skupować w perspektywie raczej long-term. Tak jak założyłem sobie już jakiś czas temu i trzymam się tego - wszystkie pieniądze zarobione w internecie wkładam w różne kryptowaluty, które w mojej opinii mają przyszłość. Dodatkowo przeznaczam trochę z własnych środków na to, ale minimalne kwoty rzędu 50-100zł miesięcznie.
Tak sobie myślałem, że może warto pisać w co konkretnie inwestuję i dlaczego, ale nie wiem czy jest sens bo raz, że ekspertem żadnym nie jestem a dwa nie wiem czy kogokolwiek to będzie obchodziło?
Pozdrawiam wszystkich earnerów.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - dawids7627 - 09-09-2017 22:38

Masz jakieś porady odnośnie clixsense?
Dzisiaj się zarejestrowałem i coś nie idzie mi z tymi ankietami Sad


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 09-09-2017 23:40

Skoro dziś się zarejestrowałeś to trzeba podejść do tego spokojnie, nie będzie od razu łatwo i przyjemnie. Uzupełnij survey profile i próbuj się załapać do jakiejkolwiek ankiety, nie ważne ile za nią płacą. Trzeba być skrupulatnym i codziennie próbować coś wypełnić, a w końcu będzie się pojawiało co raz więcej ankiet. Nie ma się co zniechęcać od razu, co niestety jest tak powszechne w znacznej większości przypadków.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 15-09-2017 19:28

Dla podbicia tematu zdjęcie wypłaty z clixsensa przewalutowanej na BTC.

[Obrazek: v83omu.jpg]


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 18-09-2017 12:37

Podsumowanie tygodnia:
Clixsense - 11.75$
Studentswatch - 2$
opinie.pl - 1.42$
mypay - 1.03$ (wszystko z poleconych)
marketagent - 0.22$

Clixsense nadal króluje w moim zestawieniu, dodatkowo wypłacając pieniądze na payza.com można je teraz od razu zamienić na BTC co jest mi na rękę. Mam w clixsense już 12 poleconych, przynajmniej połowa jest bardzo aktywna co bardzo cieszy, niektórzy nawet wsiąkli w taski i sporo ich codziennie wykonują Big Grin Pozdrawiam serdecznie te osoby i dziękuję Wam. Planuję poszerzyć to grono respondentów, wejść w kilka innych serwisów, może jakąś grupę stworzymy, każdy od czasu do czasu rzuci jakieś ważne info dotyczące optymalizacji zarobkowania na ankietach (tak naprawdę można sporo więcej zarabiać niż ja obecnie i to przy zerowym ryzyku, które jest tak powszechne w innych rodzajach internetowego zarobku), coś w tym stylu może. Pożyjemy zobaczymy, myślę że takie coś wyjdzie z korzyścią dla każdego.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 24-09-2017 10:48

Czas na kolejne podsumowanie, w tym tygodniu miałem trochę mniej czasu ale kilka ankiet udało się rozwiązać.
Clixsense - 6.21$
Studentswatch - 2.19$
Opinie.pl - 3.03$

Zarejestrowałem się w kolejnym panelu - "badanie opinii", czekam na pierwsze ankiety.
Jeśli jest jeszcze ktoś kto chciałby zacząć zarabiać w ten sposób, ale nie wie jak optymalnie się za to zabrać - zapraszam na prv.