Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek bez wkładu własnego (/Temat-Zarobek-bez-wkladu-wlasnego-149899)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarobek bez wkładu własnego - Olafejs - 19-08-2017 10:59

Ja odpuściłem, za dużo roboty w/g mnie Smile


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 19-08-2017 11:34

Czy ja wiem czy tak dużo. Nie czuję żebym się narobił w clixsense na te 16$, wręcz przeciwnie - trochę jestem zdziwiony, że tak łatwo i szybko taka kwota wpadła. Co prawda porównując to z zarobkami niektórych osób w revshareach, mlm, czy programach partnerskich to może się wydawać mało, ale ryzyko w moim przypadku wynosi ZERO. Inwestycja również nic nie kosztuje poza spędzeniem chwili czasu, a uwierzcie mi mam co robić w życiu realnym bo pracuję na etacie, a po pracy zajmuje się dzieckiem więc czasu wolnego mam naprawde niewiele. Mimo to udaje się wyklikać pare dolców, które tymbardziej cieszą, że to pieniądze nie wyłożone z własnego portfela które nawet jak stracę to nie będzie tragedii. Aczkolwiek mam zamiar wszystko reinwestować - najpierw w bitclub network. Wracając do ankiet dodam jeszcze, że to sposób dla wytrwałych i cierpliwych wyznających zasade grosz do grosza... Cierpliowość w sumie w jakiejkolwiek inwestycji jest ważna. Pozdrawiam klikaczy Smile


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 20-08-2017 21:37

Wczoraj niestety nic, natomiast dzisiaj wpadła ankietka na clixsense za 0.85$. W dodatku pojawiło się trochę akcji na mypayu więc ruszam z tym tematem również. Systematyczność przede wszystkim.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 22-08-2017 20:38

Najlepszy dzień jak do tej pory:
Clixsense - 2.11$
Studentwatch - 0.41$
Mypay - 0.41$


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 24-08-2017 21:05

Mega jak dla początkującego dniówka na clixsense bo aż 3.94$
Wypełniłem 3 ankiety (1.41$ + 1.40$ + 0.77$), i parę centów dołożyło dwoje z pięciu poleconych, których obecnie posiadam. Wpadło też pare groszy z mypaya, ale to będę zliczał co kilka dni bo częściej nie ma sensu, gdyż mam mało czasu na robienie tych akcji już... Niestety dotarła do mnie dziś wiadomość, że Bitclub network będzie ograniczał możliwości zakupu puli wydobywczych, więc nie wiem jak to będzie wyglądało kiedy zdobędę już potrzebną na to kwotę... Póki co całość zarobionych środków zamieniam na bitcoiny, bo i tak pójdą pewnie w górę patrząc długoterminowo. Co będzie dalej zobaczymy.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - mcmaks - 26-08-2017 12:51

Clixsense POLECAM Tongue


RE: Zarobek bez wkładu własnego - Zaperr44 - 26-08-2017 18:04

Na greenpanthera gdzie sie pojawiaja ankiety w zakladace surveys czy jobs?


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 26-08-2017 20:15

Wyjątkowo dziwny serwis ta greenpanthera, szczerze to olewam go trochę.
Za to z clixsense jestem w pełni zadowolony, dziś co prawda tylko jedna ankieta za 0.85$, ale grunt, że regularnie można tam zarobić a to najważniejsze. Wpadła też ankietka na studentswatch za około 0.40$. Coś tam działa również na mypay, ale tak jak pisałem podsumuje to na koniec tygodnia czyli jutro.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 27-08-2017 22:07

Clixsense - 0.13$
Studentswatch - 0.41$
Mypay - 0.70$


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 28-08-2017 20:04

Clixsense - 0.35$

Cieszy również rosnąca liczba poleconych, obecnie już 7 osób. Jeśli macie jakieś pytania, nie wiecie jak uzupełnić profil itd to zapraszam na priv Smile