Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek bez wkładu własnego (/Temat-Zarobek-bez-wkladu-wlasnego-149899)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 12-08-2017 23:08

Dziś raczej marnie, clixsense w ostatnim czasie porządnie sypał ankietami, dziś jednak nie wypełniłem żadnej. Dążąc do maksymalizacji zysków dołączyłem do kolejnego serwisu z ankietami - Marketagent.com. Za rejestrację otrzymałem 1.76$ (1.5 EURO). Zdarzają się momenty, kiedy w żadnym z serwisów nie ma w danym momencie żadnej sensownej opcji zarobku czego z kolei nie można powiedzieć o mypay.pl i dlatego wracam do niego, aby zawsze mieć możliwość zarobku kiedy tylko będę miał ochotę i czas. Założyłem tam jednak nowe konto i dopiero walczę z konkursem mp3, z którego otrzymałem dziś jedynie 0.09$.

Podsumowanie dzisiejszego dnia:
Studentswatch - 0.41$
Marketagent - 1.76$
Mypay - 0.09$

Łącznie - 2,26$


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 13-08-2017 22:09

Dziś nadal słabiutko... Czekam na większą ilość zadań z mypay i na moment, kiedy ruszy machina ankiet w nowozałożonych serwisach jak opinie czy marketagent. Dziś:
Clixsense - 0.85$
Mypay - 0.19$
Studentswatch - 0.68$

Suma = 1.72$


RE: Zarobek bez wkładu własnego - wrzochal11 - 14-08-2017 16:05

Niestety jeśli chodzi o portale z ankietami, to jednak więcej będzie dni "BEZ ankiety", niż "Z ankietą"


RE: Zarobek bez wkładu własnego - paweuq - 14-08-2017 16:47

Jeśli chodzi o ankiety to ja się tylko ograniczyłem do ClixSense. Bo na inne nie warto tracić czasu. Od początku lipca jestem zarejstrowany w polskich serwisach z ankietami i maksymalnie 2 ankiety/serwis przez miesiąc rozwiązałem. Totalne dno! Na SW jest trochę lepiej ale zanim tam się uzbiera to z poł roku trzeba wypatrywać ankiet.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - Zaperr44 - 14-08-2017 19:16

(14-08-2017 16:47)paweuq napisał(a):  Jeśli chodzi o ankiety to ja się tylko ograniczyłem do ClixSense. Bo na inne nie warto tracić czasu. Od początku lipca jestem zarejstrowany w polskich serwisach z ankietami i maksymalnie 2 ankiety/serwis przez miesiąc rozwiązałem. Totalne dno! Na SW jest trochę lepiej ale zanim tam się uzbiera to z poł roku trzeba wypatrywać ankiet.

Potwierdzam jestem na SW rok czasu i brakuje mi jeszcze 15punktów do wypłaty Xpokerface


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 14-08-2017 22:39

Dzięki za wszelkie rady - biorę je do siebie. Jednakże cel chciałbym zrealizować, dlatego dążę małymi kroczkami do przodu. Jeśli po zdobyciu żądanej kwoty stwierdzę, że to gra nie warta świeczki i lepiej byłoby zająć się czymś innym - uczynię to Smile Dzisiejsze poczynania:

Mypay - 0.39$
Studentswatch - 0.82$
Clixsense - 0.07$


RE: Zarobek bez wkładu własnego - marek_____ - 15-08-2017 19:48

Mnie z kolei Clixsense bardzo zdenerwowało tym, że kilka razy wywalało mnie z ankiety po tym, jak robiłem ją dobre 10-15 minut. Takie marnotrawstwo czasu jest ponad moje siły. Na wszelkich polskich panelach jak się nie pasuje do wzorca to przynajmniej bardzo szybko odrzuca i się nie traci czasu i pracy.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 16-08-2017 22:29

Szczerze to nie miałem takiego przypadku jeszcze. Owszem często po kilku pytaniach zostaję zdyskwalifikowany z ankiety, jednak to kwestia 1-2 minut straconych zawsze. Moim zdaniem clixsense to najbardziej sensowny serwis z ankietami, w którym można obecnie działać. Dzisiejszy zarobek:
Clixsense - 1.00$

Jutro ruszę trochę z mypay mam nadzieję, bo obecnie mam natłok innych obowiązków...


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 17-08-2017 22:05

Dziś standardowo rozwiązałem co nieco w clixsense (2 ankiety), a do tego jedną w studentswatch. Chciałem coś podziałać też w mypay, ale nie zaliczyło mi póki co żadnej akcji, a mam ich i tak malutko jeszcze... Może jutro zaliczy. Dziś:
Clixsense - 1.79$
Studentswatch - 0.41$


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 18-08-2017 22:52

Osobiście do niczego się dziś nie zakwalifikowałem, ale dwoje z moich poleconych w clixsense coś tam wypełniło dlatego symboliczne 0.24$ zostało dopisane do mojego konta Smile