Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarobek bez wkładu własnego (/Temat-Zarobek-bez-wkladu-wlasnego-149899)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 10-08-2017 04:24

Witajcie, krótko co i jak:
Otóż mam kilka celów do zrealizowania a na to potrzebuję funduszy. Nie chcę ruszać pieniedzy zarobionych na etacie, bo część inwestuję już w co innego, dlatego dziennik bedzie w obecnym stanie przedstawiał moje zarobki internetowe, w które nie wsadzę ani grosza z własnego portfela. Działam prężnie póki co w serwisach z ankietami -'clixsense, studentswatch i zarejestrowałem się już w opinie.pl aczkolwiek jeszcze z tym serwisem nie ruszyłem zbytnio. Próbowałem też mypay, ale średnio mi leży ten serwis... może kiedyś do niego wrócę. Próbuje też innej formy zarobku bez żadnego wkładu, ale o tym innym razem.

Napisałem poradnik do serwisu Clixsense.com, dzięki któremu zarabiam większość kwot z internetu. Jeśli chcesz otrzymać taki poradnik zarejestruj się z mojego reflinka
CLIXSENSE
Następnie napisz do mnie prywatną wiadomość na forum ze swoim nickiem z Clixsense oraz emailem, na który mam przesłać poradnik. Coraz więcej osób korzysta z poradnika dzięki czemu zarabia regularnie w internecie bez jakiejkolwiek inwestycji i nic nie ryzykując. Wystarczy się zarejestrować i zarabiać rozwiązując ankiety - żadnego naciągania.

Reflinki:
CLIXSENSE
Mypay
OPINIE.PL
STUDENTSWATCH
GREEN PANTHER
Pamiętaj, jeśli jeszcze nie korzystasz z przedstawionych powyżej serwisów, w których ja już zarabiam - zarejestruj się z mojego reflinka a w znacznym stopniu mi pomożesz! Jeśli masz jakieś pytania, odpowiem na każde i chętnie Ci pomogę z każdym problemem, z którym będę się w stanie uporać. Jeśli jednak wolisz się zarejestrować bezpośrednio z serwisu masz do tego pełne prawo, a ja oczywiście również to uszanuję :)



RE: Zarobek bez wkładu własnego - wrzochal11 - 10-08-2017 08:39

Powodzenia życzę Wink
Pamiętaj, że inwestycja w program bitclub network niesie też ze sobą ryzyko, utraty całego wkładu lub jego części.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 10-08-2017 10:55

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego nie chcę inwestować w to własnych środków, tylko te pozyskane w sieci. Aczkolwiek kopalnia działa już dosyć długo i wydaje się być wiarygodną firmą, a sporo osób tam zarabia.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - owneed - 10-08-2017 11:07

Clixsense dobra sprawa Smile tylko ciężko ankiety trafić


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 10-08-2017 11:18

Nie mam wieloletniego doświadczenia, ale tragedii nie ma. Z początku przez pierwszych kilka dni faktycznie prawie nic nie było, ale obecnie coraz częściej. Grunt podejść w miarę starannie do wypełniania, kiedy już trafi nam się jakaś ankieta. Powtarzalność różnych oświadczeń (wiek, zarobki, status zawodowy) też jest dość istotna.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - owneed - 10-08-2017 11:44

Jasna sprawa Smile będę obserwował.

Zapraszam do zapoznania się z moim dziennikiem Smile

Zarobek na darmowych kranach BTC


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 10-08-2017 19:30

Pewnie odwiedzę, też próbowałem kranów ale mam wrażenie, że mało tam można ugrać... Jednak życzę powodzenia Big Grin
Dziś wpadło trochę z clixsense - 3.21$
i co nieco z opinie.pl - 0.82$ (portale, gdzie otrzymuję złotówki będę zamieniał na dolary, gdyż będzie dzięki temu łatwiej zobrazować drogę do osiągnięcia zamierzonej kwoty, a kurs dolara nie skacze aż tak bardzo)
Daje nam to razem 4.03$, a tak naprawdę jestem mocno początkujący. Będę stopniowo wchodził do większej liczby serwisów, dzięki czemu zarobek mam nadzieję pójdzie w górę.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - MrocznyKILL - 10-08-2017 20:36

Powodzenia i wysokich zarobków życzę.


RE: Zarobek bez wkładu własnego - rufus91 - 11-08-2017 19:22

Dzisiejszy urobek:
Clixsense - 2 ankiety po 0.85$+0.32$ które zarobił mój polecony = 2.02$
Studentswatch - 0.41$ (1.5zł)
Dołączyłem również do serwisu green panthera, gdzie rozwiązałem już jedną ankietę lecz zaliczenie będzie chyba jutro. Dostałem jednak całe 5$ na dobry start!


RE: Zarobek bez wkładu własnego - wrzochal11 - 12-08-2017 08:53

Tak w green panthera te naliczenia wpadają z opóźnieniem, nawet dopiero po kilku dniach.